Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Енергиен микс и отваряне на газовия пазар препоръчват икономистите на БАН

22 Юли 2009, Сряда

Балансирането между битови потребители, производители, доставчици и търговци влошава инвестиционния климат в страната, токът трябва да се продава на борса по свободно договорени цени, смята д-р Веселина Григорова

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Разкрити престъпления в Бургас

Разкрити престъпления в Бургас служители, Първо Районно управление, Бургас, кражба, бутилка, Лозарево, Сунгурларе, канабисови

прочетено 3399 пъти
Въпросник за кандидат-депутатите на Парламентарни избори 2009

Неправителствени организации и коалиции изпратиха списък от въпроси до кандидатите за депутати на предстоящите парламентарни избори

прочетено 4114 пъти
Международен екип от инженери ще разработва следващо поколение екологични енергийни решения

GE Energy откри в началото на седмицата своя нов Технологичен център в Белфор, европейската централа на компанията през последните 10 години и неин международен център по постигане на най-високи стандарти за качество в производството на средни по размер газови турбини. Новият Технологичен център ще подслони над 400 инженери от 15 различни държави, които ще работят върху създаването на най-нови технологии в услуга на клиентите за посрещане на екологичните и енергийни предизвикателства.

прочетено 4059 пъти
Нов пожар в Слънчев бряг

На 25.06.т.г. около 05.06 ч. в в Районно управление на МВР - Несебър е получено съобщение за възникнал пожар в снек-бар «Замъка», разположен до х-л «Виктория» в Слънчев бряг. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил с четирима огнеборци. От пожара са нанесени щети на : ел. бойлер, професионален фритюрник, трикрилен хладилник, две микровълнови печки, три газови котлона и ел. скара. Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на уточняване.

прочетено 3320 пъти
Електрабел от групата Газ дьо Франс Суец избра технология на GE, за да помогне за намаляването на вредните емисии и да повиши ефективността на една от най-големите електроцентрали в Европа

Електрабел от групата Газ дьо Франс Суец избра технология на GE, за да помогне за намаляването на вредните емисии и да повиши ефективността на една от най-големите електроцентрали в Европа Електрабел (Electrabel) – една от водещите европейски енергийни компании, избра разработената от GE Energy най-модерна технология за контрол на емисиите от газови турбини, за да редуцира нивото на вредните газове и повиши ефективността на една от най-големите електростанции в Европа.

прочетено 3666 пъти
Газова турбинна технология на GE ще захрани разширяването на системата за централно топлоснабдяване „енерсити”

GE Energy и „енерсити” (enercity*) - едно от най-големите общински предприятия за услуги в Германия обявиха, че са избрали газова турбинна технология на GE, с която да бъде захранено разширението на мощностите за производство и доставка на електричество и топлинна енергия за германския град Хановер.

прочетено 3936 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Buy United States Passports online - IDandPassports.com Лятната естрада в Морската градина Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210, Конкурс прическа Бургас 2009 Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA Пристанище Приморско Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Anxiety Pills, Penis Enhancement Pills  Pure Crystal Methamphetamine, Ketamine Vials/ Powder, Magic Mushrooms, DMT Carts, Aderall
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development