Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Убийство в Карнобат

22 Август 2010, Неделя

На 22.08.т.г. около 00.35 г. в Районно управление «Полиция» - Карнобат е получено съобщение за труп на мъж, открит на първия етаж в частна къща, разположена на улица «Алекси Денев» №12 в града – констатирано е, че трупа е на собственикът на къщата : 88 годишния Христо Христов.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Разкрити престъпления - информация от 19 август

На 18.08.2010 г. около 12.20 ч в оперативната дежурна част на РУ “Полиция” – Созопол е получено съобщение, че се извършва кражба от тръбопровод в местността “Раков дол”. Изпратеният по сигнала полицейски екип е установил на място И.Ж. (29) и Н.Т. (39) – и двамата от Средец, които с помощта на резак, кислородна бутилка и бутилка за пропан бутан са нарязали девет парчета от тръбопровода, свързващ недостроения язовир “Раков дол” с р.“Факийска”. Отрязаните метални парчета ламарина и средствата за рязане са иззети. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Созопол.

прочетено 4305 пъти
Разкрити престъпления

Разкрити престъпления по Черноморието

прочетено 3659 пъти
грабеж на два златни ланеца с плочка и кръст

На 17.08.2010 г. в РУ “Полиция” – Несебър е получено съобщение от 45-годишен словашки гражданин, че на 15.08.2010г. докато е вървял със съпругата в курортен комплекс “Слънчев бряг”, от лявата му страна е излязло непознато момче и му извършило грабеж на два златни ланеца с плочка и кръст и с общо тегло – 35 грама.

прочетено 3113 пъти
сбиване в центъра на с.Пирне, общ. Айтос

На 16.08.2010 г. в 23.00 ч в оперативната дежурна част на РУ “Полиция” – Айтос е получено съобщение за сбиване в центъра на с.Пирне, общ. Айтос.

прочетено 3543 пъти
47-годишният Я.Г. е задържан за побоя на пристанището в Созопол

На 17.08.2010 г. в 15.30 часа в РУ “Полиция” - Созопол е получено съобщение по телефона за възникнал инцидент на рибното пристанище в града

прочетено 4989 пъти
ИНФОРМАЦИОНЕН БЮЛЕТИН на МВР 16 август

На 15.08.2010 г. около 4.35 ч в оперативната дежурна част на РУ “Полиция” – Царево е получено съобщение за лице, пострадало при сбиване пред павилион за закуски на ул. “Хан Аспарух”. При извършения оглед е установено, че е счупено стъкло на входна врата на павилиона, а работещият в него 18-годишен софиянец е получил порезни рани и е откаран в МБАЛ – Бургас, без опасност за живота. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Царево.

прочетено 4532 пъти
ИНФОРМАЦИОНЕН БЮЛЕТИН МВР 11 август 2010

На 10.08.2010 г.около 6.00 ч в оперативната дежурна част на Първо РУ “Полиция” - Бургас е получено съобщение за възникнал семеен на ул."Цар Асен". При пристигане на място изпратеният по сигнала полицейски екип чул жена да вика за помощ. Виковете и писъците идвали откъм входната врата на апартамент на първия етаж. На отдаденото полицейско разпореждане да бъде отворена вратата на жилището, мъжки глас отказал, отправяйки обиди към служителите на реда. В това време жената успяла да отвори вратата и заявила, че мъжът й я е пребил и се страхува за живота си. В това време мъжът продължил да отправя обиди към полицаите и отказал да се подчини на разпореждането им да тръгне с тях. Това наложило да се предприемат действия за задържането на лицето, което оказало яростна съпротива – продължило да се държи арогантно и започнало да се блъска в стените и мебелите. При поставяне на белезниците, впива нокти в дясната ръка на единия от служителите и я разранил. Отведен е в първо РУ “Полиция”, където е установена самоличността му – Н.И. (55). Там нарушителят продължил да отправя оскърбителни изрази и заплахи към служителите на реда. Задържан е за срок до 24 часа и по случая е образувано незабавно производство за престъпления по чл.325, ал.2 вр.ал.1 и чл.131, ал.2, т.4, вр.чл.130, ал.2, вр.чл.23, ал.1 от НК. Извършени са необходимите процесуални следствени действия и незабавното производство е приключило и изпратено в РП Бургас с мнение за предаване на обвиняемия на съд.

прочетено 4995 пъти
ИНФОРМАЦИОНЕН БЮЛЕТИН МВР 07 август 2010

На 06.08.2010 г. в 21.22 ч Първо РУ “Полиция” - Бургас е получено съобщение за нанесен побой над лице на площад "Тройката". Изпратеният на място полицейски екип е установил, че пострадалият е 18-годишен бургазлия. Младежът е откаран в МБАл – Бургас и е настанен за лечение с комоцио, без опасност за живота. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава Първо РУ “Полиция” – Бургас.

прочетено 4204 пъти
ОБЛАСТНА ДИРЕКЦИЯ НА МВР - БУРГАС

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ ОБЛАСТНА ДИРЕКЦИЯ НА МВР - БУРГАС ДИРЕКЦИЯ "ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА" ИНФОРМАЦИОНЕН БЮЛЕТИН

прочетено 5603 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Nembutal Pentobarbital, OxyContin, Iboga, 4mec, MDMA, Actavis Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, 4MMC, MDMA, Ecstasy, Coke, Ice, Flunitrazepam, Ozempic Mounjaro, Retatrutide, Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder Конкурс прическа Бургас 2009 buy k2 online, Buy K2 Spray Online, buy k2 synthetic weed online, k2 chemical spray for sale, k2 drug spray for sale, k2 incense online, k2 liquid spray, k2 online cheap, k2 online store, k2 purchase, K2 Spray For Sale, k2 spray online store, k2 synthetic From China 5CL-ADB supplier 5cl 5cladba 5cl adb raw material hot sell Peptides Samaglutide、Tirzepatide、Retatrutide 99% pure peptide  beauty fat loss and muscle gain factory direct supply, in stock, low price, free sample Слънчоглед Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development