Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

И в Бургас забраниха търговията с живи птици



08 Февруари 2007, Четвъртък


Автор: Burgas Info



 

Забранява се търговията и придвижването на живи птици на територията на община Бургас, гласи заповед на бургаския градоначалник. Мярката е наложена във връзка с констираното заболяване инфлуенца /грип/ по птиците на територията на Република Унгария и опасността заболяването да проникне на територията на страната. С нея се нарежда предприемането на необходимите мерки, съгласно Наредба за профилактика, ограничаване и ликвидиране на болестта инфлуенца по птиците.

Отглеждането на птици на територията на община Бургас трябва да се осъществява само в затворени помещения, като фуражите се съхраняват на закрито. Собствениците и  управителите на птицевъдни обекти трябва да засилят охраната и осигурят условия за дезинфекция на влизащи и излиащи от обекта траспортни средства и хора.

Председателят на ловно-рибарско сдружение “Лебед”-Бургас и началникът на РУГ, съвместно с представители на нестопанските организации да организират засилено претърсване за откриване на трупове на прелетни, диви и водоплаващи птици. При откриване на такива незабавно да сигнализират РВМС-гр. Бургас, се казва още в заповедта.

Кметовете и кметските наместници от съставните селища на Общината, съвместно с ветеринарните лекари по места трябва да осъществяват контрол относно мерките за биобезопасност на животоновъдните обекти.



Прочетено: 2932 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
 Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills Поглед към Бургас през залива CAS: 50-36-2, cocaine, order cocaine, sell cocaine , kocaine , boliva coke  AB-FUBINACA-MDMB-CHMINACA-5FADB-5cladb-AB-PINACA-K2 PAPER SPRAY-MDMB-FUBINACA-ADB-BINACA-ADB-HINACA-MDMB-INACA-5fmdmb-2201-JWH-018-/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en-pinaca/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine/Buy etomidate powder  Флора Бургас 2009 информация    http: //boltmin. blogspot. com/ KST Bourgas 1975 Mephedrone/4MMC/3MMC/3CMC/4CMC/APVP/Crystal Meth/5fadb/5cladba/K2 paper spray/ab-pinaca/Fentanyl powder/Alprazolam powder/Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder  Email…….medsolution14@gmail.com  For more product BUY K2 PAPER SHEET/MDMB-4en-PINACA/Buy AB-PINACA/AB-FUBINACA/JWH-018/5FADB/5CLADBA/ADB-BUTINACA/3CMC/4CMC/Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil  BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development