Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

“Обезвредиха” терористи на Пристанище- Бургас



15 Юли 2004, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Учение за обезвреждане на терористи в административната сграда на Пристанище- Бургас и залавяне на въоръжени лица на борда на кораб беше проведено на бургаския порт. В учението се включиха представители на жандармерията, специализирано звено към РДВР- Бургас, Гранична полиция и охраната на пристанището. Учението е подготвено и съгласувано с вицепремиера и министър на транспорта Николай Василев. Целта на акцията е да се повиши нивото на сигурност на територията на черноморските пристанища. Ръководител на тренировъчното занятие беше изпълнителният директор на Изпълнителна агенция “Пристанищна администрация”, и на Изпълнителна Агенция “Морска администрация - капитан далечно плаване Пейчо Манолов.


Прочетено: 2215 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78 Ремонтиране рециклиране носачи на BMW E46 АВТОСЕРВИЗ Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray  Един рицар в Париж от Бутик Коктейл Конкурс прическа Бургас 2009 Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, най-съвестният представител Първа копка Долно Езерово 99.9% High Purity 5cladba Adbb raw material
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development