Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Сграда на годината



Ключови думи:
08 Декември 2007, Събота





В България се създадоха много красиви сгради, но като че ли у нас нямаше традицията да се почитат и признават най-забележителните постижения на архитектурата, най-оригиналните идеи и новаторски решения. Така беше допреди пет години, когато беше създаден Национален конкурс „Сграда на годината”.

Инициативата принадлежи на в-к „Строителство Градът” и се провежда под патронажа на Министерство на регионалното развитие и благоустройството с подкрепата на браншовите организации. Още с първата официална церемония, която се състоя на 17 декември 2002 г., „Сграда на годината” се утвърди като най-престижното събитие за награди в областта на архитектурата и строителството. В символ на конкурса се превръща месинговата статуетка изработена от известния скулптор Петко Москов, която в продължение на пет години беше връчена на 64 от най-хубавите сгради на България.

За първи път, през 2005 г., церемонията по награждаването беше излъчена по Канал 1 на БНТ. Седмица преди събитието всички участници в конкурса имаха възможност да представят своята сграда пред много по-голямата зрителска аудитория. Две бяха новите инициативи през тази година: „Вечните сгради на България” и „Награда на публиката”.
През 2007 г. всеки може да даде гласа си за сградата, която харесва на страниците на сайта.

Гласуване за Сграда на годината в Интернет



Прочетено: 4761 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Buy K2 spray paper liquid/K2 paper sheets online/5fadb/5cladba/ab-pinaca/paper sheets/jwh-018/adb-butinaca/spray spice/Buy K2 powder jwh-018 Telegram: @CANYON29, 5CLADBA for sale online, на тела BUY K2 PAPER SHEET/MDMB-4en-PINACA/Buy AB-PINACA/AB-FUBINACA/JWH-018/5FADB/5CLADBA/ADB-BUTINACA/3CMC/4CMC/Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil  Черноморец-Поморие Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder  Труженики моря acquista MDPHP Freebase, acquista Mdphp Freebase, ordina Mdphp Freebase, acquista Mdphp Freebase, acquista monkeydust КАМЕРА BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID,K2 SPICE Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Telegram......@samgaston Signal..
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development