Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Умишлен палеж на кола в Созопол



11 Септември 2008, Четвъртък





На 10.09.т.г. около 05.00 ч. в РПУ Созопол е получено съобщение от 70 годишна созополчанка, за това че в двора на дома й, разположен на ул. «Оборище» в Созопол гори лекия автомобил на сина й – 37 годишен мъж. Констатирано е, че се касае за умишлен палеж, при който е обгорял предния капак и напълно е стопена предната броня на л.а. «Фиат уно», с бургаска регистрация. Огънят е загасен от собственика на автомобила. При извършения оглед е открита пластмасова дръжка от туба за минерална вода. Установено е, че около 04.50 ч. съпругата на собственика чула шум, при което се събудила и от терасата на втория етаж на къщата, видяла мъж, клекнал в близост до автомобила. Жената извикала и в този момент избухнал огънят. Работата по установяване на самоличността на подпалвача, както и стойността на нанесените щети са в процес на установяване от служители на РПУ Созопол.


Прочетено: 3640 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC ФАРА НА АХЕЛОЙ CAS : 1049677-59-9 , 3-CEC, 3-Chloromethcathinone,order clophedrone, order 3-CEC ,buy 3-CEC Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Buy Pain killers | Mdma,2CB,A-PVP,3CMC | OZEMPIC | STEROIDS (Ecstasy/Nembutal) | Heroin Cocaine (Telegram ID : @Loyaltyco) Buy adb-butinaca,Buy Jwh-018BUY 5cladb Рибарското селище привечер следобедно спокойствие Есен   buy A-PVP, MDMA crystal, Mephedrone 4mmc, 3MMC, BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID,K2
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development