Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Два леки пожара завършиха със семейна драма



Ключови думи:
18 Януари 2009, Неделя





Рано тази сутрин в апартамент, намиращ се в бл. 67, ет. 17 в бургаския комплекс «Славейков», обитаван от 38 годишен бургазлия, е възникнал пожар, който е самоугасен от собственика на жилището. В следствие на пожара е починала майката на бургазлията - В.М., 66 годишна, която е била лежащо болна и трудно подвижна. Причина за запалването е необезопасена нощна лампа, стояща на нощното шкафче до леглото на пострадалата, която падайки върху леглото е предизвикала пожара.


Пак тази сутрин около 04.15 ч. в Първо Районно управление на МВР - Бургас е получено съобщение за възникнал пожар в апартамент, намиращ се на третия жилищен етеж в кооперация на ул. «Македония» №11, вх. Б, обитаван от 80 годишния Г.П. След потушаването на пожара е установено, че в стаята, в която е възникнал пожара, е починал собственика на апартамента - Г.П. По данни на роднините на починалия мъж, около 03.30 ч. в стаята му се чул гръм и започнал да излиза дим. На своевременно подадения от тях сигнал се отзовали бургаските огнеборци, които след потушаването на пожара открили трупа на възрастния мъж. Причините за запалването са в процес на изясняване. Предстои извършването на повторен оглед на местопроизшествието.




Прочетено: 2694 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5f-adb-A 3mmc Nep A-pvp mdma xtc CAS  : 24221-86-1 , buy ephedrine ,order ephedrine Конкурс прическа Бургас 2009 Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA изгрев бл.29 вх.7 CAS: 33125-97-2 , Order etomidate, buy etomidate powder 1  Buy K2 Spray Liquid Paper, Buy K2 Powder Spice Spray Liquid, Buy K2 A4 Paper online Buy K2 P Nembutal/Pentobabital,Mounjaro weightloss injection BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development