Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Красимир Балъков, Златко Янков и футболисти на “акулите” ще раздават автографи в Бургас Плаза



Ключови думи:
28 Април 2009, Вторник





В сряда от 16.30 часа в шоурума на компанията за търговия със спортни стоки и артикули „Спорт депо”, който се намира на втория етаж на новооткрития МОЛ Бургас Плаза, Красимир Балъков ще проведе редовната си пресконференция преди мача от 25-тия кръг на българското първенство в „А” футболната група, в който „Черноморец – Бургас” ще се изправи срещу тима на ЦСКА.

Мястото за пресконференцията е избрано неслучайно. По инициатива на ръководствата на компанията „Спорт депо” и ПСФК „Черноморец – Бургас”, двете дружества ще обединят усилия в популяризирането на футбола и спорта сред младежите. След приключването на срещата с бургаските спортни журналисти, ще се състои и официалното откриване на шоурума. На откриването ще присъстват деца от СОС Детски селища, на които Красимир Балъков е посланик на добра воля. Децата ще получат подаръци от домакините на проявата „Спорт депо”, от Краси Балъков и от футболистите на ПСФК „Черноморец – Бургас”. По време на откриването домакините от „Спорт депо” ще връчат златни клиентски карти на представителите на футболния клуб. Всички посетители пък ще могат да се възползват от специалните бонуси при покупка на място.

След приключването на официалното откриване всички бургазлии и посетители на търговския център ще могат да вземат автографи от бронзовите медалисти от САЩ 94 Златко Янков и Красимир Балъков, както и да си направят снимка за спомен с тях. На срещата ще присъстват и част от футболистите на отбора на „Черноморец – Бургас”, които също ще раздават автографи на феновете.

Каним представители на медиите в града ни и привържениците на футбола в град Бургас да посетят това първо по рода си събитие в нашия град – в сряда 29 април от 16.30 часа в шоурума на „Спорт депо” – втори етаж на МОЛ Бургас Плаза.



Прочетено: 2913 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba adbb in stock precursor raw material Buy 100% undetectable counterfeit money grade AAA+ | SSD CHEM | CLONED CARDS FOR SALE @(infodocuments4@gmail.com)WhatsApp: +237673528224 Ботева и Фердинандова 5CLADBA,6CLADBA,ADBB,5FADB,5F-MDMB-2201,AB-CHMINACA,AB-FUBINACA,4F-ADB, ADB-BUTINACA,SGT-78, AM-2201, BUY MDMB-4en-PINACA, FOR SALE ONLINE/Email…….jonnyshop62@gmail.com Buy Oxycontin Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Threema ID: FA8K9CNT /  Cathinone  order A-PHP , Buy 3МMC ,order 4MMC , buy 4CMC , order 4CEC ,buy 4CEC , Pentedron,buy 3MEC Флора Бургас 2009 5cladba 5cladba adbb 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery 5fadb 5cladba 5clad order  Etomidate powder, buy Etomidate, purchase Etomidate powder , supplierEtomidate, Etomidate for sale, sell Etomidate, Etomidate raw powder, buy Etomidate powder, Флора Бургас 2009 Площад Тройката, Бургас
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development