Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Ескалаторите на Бургас Плаза Мол се превръщат в подвижна сцена за конкурса “Кралица на красотата Бургас Плаза”



10 Юли 2009, Петък



На 12 юли (неделя) от 17.00 часа в Бургас Плаза Мол ще се проведе регионалният конкурс “Кралица на красотата Бургас Плаза.” Конкурсът се организира от модна агенция Интерсаунд, съвместно с Бургас Плаза Мол и е част от националния конкурс “Кралица на красотата България 2010.” Организаторите са подготвили много изненади за посетителите и гостите на Бургас Плаза Мол. Осемнайсетте участнички в конкурса ще дефилират по ескалаторите на мола и ще представят последните колекции бански костюми на Skinny и Sugar Free. В паузите между туровете публиката ще има възможност да види уникални представления на децата от балетно студио “Ера”, както и модни ревюта на марките Sergio Tacchini и Lotto, предлагани в магазините Sport Depot.

Бургаският  мол организира за посетителите си конкурс  за красота, модни  ревюта и танцови  изпълнения 

Бургаският  мол организира за посетителите си конкурс  за красота, модни  ревюта и танцови  изпълнения

На 12 юли (неделя) от 17.00 часа в Бургас Плаза Мол ще се проведе регионалният конкурс “Кралица на красотата Бургас Плаза.” Конкурсът се организира от модна агенция Интерсаунд, съвместно с Бургас Плаза Мол и е част от националния конкурс “Кралица на красотата България 2010.” 

Организаторите  са подготвили много изненади за посетителите и гостите на Бургас Плаза Мол. Осемнайсетте участнички в конкурса ще дефилират по ескалаторите на мола и ще представят последните колекции бански костюми на Skinny и Sugar Free. В паузите между туровете публиката ще има възможност да види уникални представления на децата от балетно студио “Ера”, както и модни ревюта на марките Sergio Tacchini и Lotto, предлагани в магазините Sport Depot. 

Конкурсът ще премине в три тура, в които  участничките ще се представят последователно със спортни облекла, по бански костюми и с официални рокли. Компетентното жури с председател Ирина Папазова, собственик на модна агенция "Интерсаунд" ще избере победителката,  която ще представи Бургас и региона на националния конкурс през 2010 г.


Прочетено: 4443 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
изгрев бл.29 вх.7 Nembutal/Pentobabital,Mounjaro weightloss injection съботно кафе buy 5cladba-5f-adb-mdmb-butinaca-k2 paper spray-ab-pinaca-sgt-78-4f-mdmb-binaca-amb-fubinaca-adb-fubica-3mmc-4mmc-apvp-mdmb-4en-pinaca-Buy a-PiHP-4-CMC-3-CMC-Amphetamine-Buy etomidate powder  5cladba precursor raw 5cl - adb - a raw material Buy ADBB adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/5f-adb Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid CAS: 1607439-32-6,   buy  3CMC, order  3CMC  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Най-тъжната ми снимка... low price 5cl-adb, 5c, 5cl, 5cl-adb-a, 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery завихряне Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development