Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

В Бургас на стадион Лазур се въвежда нова система за продажба на билети



09 Август 2009, Неделя



Изцяло компютризирана система за продажба на билети въвежда Черноморец - Бургас от новия футболен сезон. Системата е направена така, че да може да се обслужва лесно и от хора без специално образование. Освен на четирите познати каси на стадион Лазур билети за мачовете вече ще се продават и на още две нови места. Едното е в билетния център в хотел „България”, а другото - на бариерата на стадиона. В скоро време се планира талоните да могат да се продават и на бензиностанциите на „Петрол” в Бургас и околните селища. Касата в хотел България ще работи всеки ден, а на стадиона – три дни преди съответния мач.

Изцяло  компютризирана система за продажба на билети въвежда „Черноморец - Бургас” от новия футболен сезон. Системата е направена така, че да може да се обслужва лесно и от хора без специално образование.

Освен на четирите познати каси на стадион  „Лазур” билети за мачовете вече ще се продават и на още две нови места. Едното е в билетния център в хотел „България”, а другото - на бариерата на стадиона. В скоро време се планира талоните да могат да се продават и на бензиностанциите на „Петрол” в Бургас и околните селища. Касата в хотел България ще работи всеки ден, а на стадиона – три дни преди съответния мач.

Как ще става влизането на стадиона? На входа закупеният билет се поднася от зрителя към електронен четец, след което автоматичното заградително устройство пред него се отваря и той получава достъп. Ако след това зрителят излезе от стадиона, устройството няма да го допусне втори път. 

На  билета са посочени точният сектор, ред и място. Фалшифициране на ценните хартийки и дублиране на места са невъзможни, а в достоверността на организираните томболи няма да има и капка съмнение.

Новата  система ще увеличи пропускателната  способност на входовете чрез по-бързата  продажба на билети. Така няма да се получават  задръствания. Осигурява се и възможност за по-голям контрол на продажбите, както и  диференциране на цените на билетите за различните сектори. 

Системата позволява предварително закупуване на билети за конкретни мачове чак до края на сезона. Планират се и многократни билети.

Цените на входните пропуски варират от 5 до 20 лв. За различните сектори на стадиона, а за официалната ложа – 200 лева. 


Прочетено: 3441 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Община Бургас Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 5CL-ADB supplier 5cladba 5cladb vendor on sale бургаска среща Buy Nembutal online/Pentobarbital sodium/etomidate/Buy GHB/Fentanyl/Numbutal powder (Capsules,Liquid, powder and pills  Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Buy jwh-018 5CLADBA/5fadb/ADB-BUTINACA/AB-PINACA/K2 paper spray/MDMB-4en-PINACA/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Buy 5FMDMB-2201/Buy 2FDCK/Buy/6cladba Приятелки в три цвята  Certified Reference Material – Synthetic Cannabinoid 5F-ADB (K2/Spice Analog)
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development