Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Дубльорите губят в ненормални условия за игра



Ключови думи: Спортист, игра, бургас
02 Септември 2009, Сряда



„Черноморец - Бургас” претърпя загуба с 0:4 при визитата си на „Спортист” /Своге/ в 4-тия кръг от първенството на дублиращата група. Мачът се игра при ненормални условия за футбол – на маломерен терен без много трева, но с наклон, дупки и бабуни в село Искрец, намиращо се на десетина км от града на шоколадите.

 „Черноморец - Бургас” претърпя загуба с 0:4 при визитата си на „Спортист” /Своге/ в 4-тия кръг от първенството на дублиращата група. Мачът се игра при ненормални условия за футбол – на маломерен терен без много трева, но с наклон, дупки и бабуни в село Искрец, намиращо се на десетина км от града на шоколадите. 


     „Акулите” отново ползваха изцяло юношески състав от футболисти, родени през 1992 и 1993 г. Треньорите Владо Стоянов и Мирослав Кралев бяха крайно затруднени в избора на нападатели, тъй като Живко Петков е повикан в юношеския национален отбор за набор-93, а наказанието на Васил Тачев още не е изтекло.


Тимът на „Спортист” превъзхождаше тотално  във физическа сила, като разчиташе в стартовата 11-орка на няколко футболисти от първия отбор. До почивката домакините поведоха с 2:0, а другите два гола паднаха в самия край – в  продължението на редовното време след 90-те минути.


     „Резултатът определено не отговаря на показаното от двата отбора. Създадохме поне 4 чисти голови положения, но ги пропуснахме”, коментира Владо Стоянов. Треньорът е категоричен, че условията за игра са недопустими за клуб, който има представител в „А” група, пък било то и новак. „И организацията беше под всякаква критика. Не бяхме предупредени къде ще се играе мачът и се явихме на стадиона в Своге, откъдето ни пратиха към близкото село, но закъсняхме и не можахме да направим нормална разгрявка. Доволен съм от желанието и старанието на момчетата”, добави Стоянов.

 



Прочетено: 2763 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
1
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5cladba/5fadb/ADB-BUTINAC/Buy K2 pape купете перорален разтвор Nembutal за безболезнено самоубийство Etomidate Powder 5f-adb 4fadb 5ladba Precursor/adbb Nitazene Protonitazene Metonitazene Bromazolam Isotonitazene Etonitazen  5f-mdmb-2201 fub-amb amb-fubinaca/buy K2 paper spray/jwh-018/adb-butinaca/ab-pinaca/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en-pinaca/a-pihp/4cmc/3-c kq Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTIN cas : 687603-66-3 , MDPV  ,Order   MDPV , BUY MDPV, purchase Order   MDPV Signal: +(34)607218704) AVAILABLE 5MEO DMT VAPE PENS AND DMT POWDER FOR SALE В Несебър Buy JWH-018/5fadb,5cladba/5cl precursor,6cladba/adb-butinaca/Buy K2 paper spray liquid/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/ Email…….jonnyshop62@gmail.com Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Comprar Rubifen,Nembutal online, Diazepam, Xanax, XTC, Metanfetamina en españa (alfrefmarks54@gmail.com) Черноморец-Поморие
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development