Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

хроника на ХАРАКТЕРНИТЕ престъпления - 7-8 декември



08 Декември 2009, Вторник



На 07.12.т.г. около 18.22 ч. в Районно управление на МВР - Айтос е получено съобщение от 48 годишен мъж от същия град, за това че малко по-рано на ул. «Арда» в Айтос, при разминаване с непознат мъж, същия му е нанесъл два удара с твърд предмет в областа на таза и рамото. Пострадалият е получил медицинска помощ и без опасност за живота е освободен за домашно лечение. Причините за инцидента, както и самоличността на нападателя се изясняват от служители на Районно управление на МВР - Айтос.

На 07.12.т.г. около 18.22 ч. в Районно управление на МВР - Айтос е получено съобщение от 48 годишен мъж от същия град, за това че малко по-рано на ул. «Арда» в Айтос, при разминаване с непознат мъж, същия му е нанесъл два удара с твърд предмет в областа на таза и рамото. Пострадалият е получил медицинска помощ и без опасност за живота е освободен за домашно лечение. Причините за инцидента, както и самоличността на нападателя се изясняват от служители на Районно управление на МВР - Айтос.

      За времето от 04.12.т.г. до 07.12.т.г., чрез срязване на решетката на прозорец и последващо взломяване на входните врати е проникнато в директорски кабинет и стаята на домакина, разположени в сградата на СОУ «Отец Паисий» - с. Люляково, откъдето са откраднати два лаптопа и сумата от около 350 лв. и 20 евро, съхранявани в металта каса в стаята на директора. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Руен.

      На 07.12.т.г. около 05.15 ч. в Първо Районно управление на МВР - Бургас е получено съобщение за кражба от офис на фирма за продажба на яхти, разположен на ул. «Христо Ботев» - установено е, че за времето от 04.12.т.г. до 07.12.т.г., чрез взломяване на входната врата е порникнато в офиса на фирмата, като е извършена кражба на метална касета съсъдържаща сумата от около 6 000 лв. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление на МВР - Бургас.


Прочетено: 3683 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC Strongest 5cladba 5CL-ADB-A precursor pepi buy cocain,apvp,amphetamine,mephedrone,4cmc,meth,ectasy,mdma,ketamine,speed paste,2cb,lsd,alprazolam, Странджанска гора Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg,  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Флора Бургас 2009 Get IELTS, TOEFL, PTE, CPSO, Degree & other documents 100% WhatsApp: +447401473736  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, Тройна дъга над Бургас
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development