Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Затворници се включват в снегопочистването на бургаските улици



27 Януари 2010, Сряда



Община Бургас мобилизира допълнителен ресурс за почистването на снега. Основните й пътни артерии са в добро състояние, но при обработката на уличните платна край тях и край автобусните спирки са се натрупали купчини сняг и лед. На 28 и 29 януари в премахването им ще се включат 30 лишени от свобода лица с леки присъди от затворническите общежития „Строител” и „Житарово”.

Община Бургас мобилизира допълнителен ресурс за почистването на снега. Основните й пътни артерии са в добро състояние, но при обработката на уличните платна край тях и край автобусните спирки са се натрупали купчини сняг и лед. На 28 и 29 януари в премахването им ще се включат 30 лишени от свобода лица с леки присъди от затворническите общежития „Строител” и „Житарово”. Общинска администрация предварително благодари за съдействието на ръководството на Бургаския затвор.  
Премахването на купчините сняг и лед ще облекчи движението на пешеходците, а и канализацията - при топенето на снега.
За акцията са осигурени 30 лопати, 30 кирки и техника за извозване на събраното.




Прочетено: 3360 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Ambien, Bromonordiazepam, Lorazepam, LSD Sheets, HAZE,DMT Suboxone Trimix, Alprostadil Cavejerct Injection културен център  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Buy Lorazepam Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Бургас Buy Fentanyl Powder, Buy Alprazolam Powder, Buy carfentanil  Buy Heroin Online, Buy Dmt Online  Kapoto на границата с брега Buy 5CLADBA/5FADB/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2  Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Telegram......@samgaston Signal........+14087804945 Text.....951723569 Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development