Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Дуду отново носи победа на Тюн

01 Февруари 2010, Понеделник

Бразилският централен нападател на „Черноморец – Бургас” – Дуду отново се оказа печелившият коз за швейцарците от Тюн. На официалния терен на стадион Емир хан в Анталия, снажният таран отбеляза единственото попадение за своя тим, който победи лидера в първенството на Австрия „Рапид” Виена с 1:0.

Бразилският централен нападател на „Черноморец  – Бургас” – Дуду отново се оказа  печелившият коз за швейцарците  от Тюн. На официалния терен на стадион  Емир хан в Анталия, снажният таран  отбеляза единственото попадение за  своя тим, който победи лидера в първенството на Австрия „Рапид” Виена с 1:0.

Попадението падна в 29-та минута след пробив отдясно  и центриране в наказателното  поле. Там Дуду се извиси във въздуха  и с неспасяем удар с глава  разпечата австрийския първодивизионен тим. Нападателят направи още няколко отлични отигравания, но не успя да отбележи втори гол. Той игра до 70-та минута, когато бе заменен.

Припомняме, че в първата контрола на Тюн срещу  Люцерн отново Дуду бе сред голмайсторите за победата с 2:1. Тогава той отбеляза с неспасяем удар от границите на наказателното поле.

Прочетено: 2553 пъти