Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

БСУ открива новата академична година



01 Октомври 2004, Петък


Автор: Burgas Info



На 4 октомври ще бъде открита новата академична година в Бургаския свободен университет. Във висшето училище ще се обучават студенти по 12 специалности, разпределени в 4 центъра. Официална церемония по откриването на учебната година няма да има, съобщиха от ръководството на университета. От там допълниха, че церемонията ще се проведе в началото на ноември, когато трябва да отвори врати и новата сграда на учебното заведение. Ректорът на БСУ проф. Петко Чобанов съобщи, че в момента се събират предложения от страна на студентите за откриването на новата сграда. "Идеята ни е това да се превърне в празник и да бъде нещо наистина нетрадиционно и запомнящо се", съобщи за Бургас инфо проф. Чобанов.


Прочетено: 2185 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA Финансова помощ за бедните Low price 2fdck China supplier Най-тъжната ми снимка... Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid  WhatsApp: +12512657094, Buy ADB-BUTINACA online, pepi Buy Vicodin Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development