Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Полицаи от Бургас и Къркларели ще залавят терористи



12 Октомври 2004, Вторник


Автор: Burgas Info



Сътрудничество в дейността по контрола на пътния трафик между РДВР Бургас и Областната дирекция по сигурността Къркларели е обсъждано на работно заседание днес в Бургас. Двете дирекции ще работят заедно и за предотвратяването и разкриването на кражби на моторни превозни средства, за издирването и залавянето на криминално проявени лица на територията на двете области. Полицейските директори се споразумяха да си сътрудничат и в потушаването на пожари , избухнали в района на граничната полоса.
На работното заседание представителите на двете области обсъдиха още сътрудничеството между двете дирекции в дейността по издирването, оператвния контрол и залавянето на лица, уличени в подготовката и извършването на терористични актове и членове на терористични организации. Двете области ще си сътрудничат и в борбата срещу контрабандата на наркотични вещества, незаконната миграция и други незаконни трансгранични дейности.
Турската делегация, водена от директора по сигурността в Къркларели-Турция Решат Алтай е на двудневно посещение в града. В програмата и са предвидени официални срещи с областния управител, апелативния прокурор, Генералния консул на Република Турция в Бургас.



Прочетено: 2512 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Тройно дестилирана украинска водка China factory supply Bmk/Pmk low price Buy Nembutal online/Pentobarbital sodium/etomidate/Buy GHB/Fentanyl/Numbutal powder (Capsules,Liquid, powder and pills Тухлена селска къща Странджа Строеж с кран сградата на Общината Мото клуб Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+1682
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development