Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бизнесмени в Несебър: Няма да забогатяваме от политика



Ключови думи:
19 Април 2007, Четвъртък


Източник: вестник Фактор

600 учредиха в Слънчев бряг новата партия ДЕЛA

Атанас Терзиев бе избран на върха на най-младата партия - ДЕЛА. При учредяването в Слънчев бряг той определи като приоритет успеха на местните избори през есента



“Хората са омерзени постоянно да виждат как личности забогатяват от политика, а не от труда си», заяви на учредителното събрание на новата партия ДЕЛА бизнесменът Чавдар Александров. Той е председател на неправителствената асоциация за насърчаване на чуждестранните инвестиции и един от инициаторите за създаването на партията. «Ние от ДЕЛА заявяваме ясно: който иска да прави пари, нека стане бизнесмен, преди да влезе в политиката, а не след това. В България този модел е обърнат - първо стават политици, а благодарение на това бизнесмени. Ще дадем всичките си усилия да пресечем това», допълни Александров.

Близо 600 бизнесмени, млади хора и местни жители учредиха в Слънчев бряг партия “ДЕЛА", чиято идея е да се бори с оядените с власт политици. Първата й цел е успех на местните избори през октомври тази година.

Хора от нашите редици няма да се изкушат да правят пари от политика. Към всеки осмелил се дори и да помисли за това - ще бъдем безкомпромисни", заяви Александров.

За лидер на ДЕЛА единодушно бе избран Атанас Терзиев, който е успял 33- годишен бизнесмен от Несебър. Негови заместници ще бъдат избраните в Изпълнителния съвет Йоана Гиздова - юрист с дългогодишна адвокатска практика в София, Ненчо Драгиев - строителен предприемач от Пловдив, Силвия Тончева от Несебър- управител на туристически комплекси, Станислав Цанев от Несебър - бизнесмен.

Документите за регистрация на политическа партия ДЕЛА заедно с подписите на близо 7 000 учредители ще бъдат подадени в Софийски градски съд.

Oт Борислава ГЕОРГИЕВА


Прочетено: 2729 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2  Ремонт носачи Казанлък Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam,  Buy Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills Buy Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills Вече съм голяма Strongest 5cladba 5CL-ADB-A precursor Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills В Несебър
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development