Черноморец Поморие
Ключови думи: Поморие, Черноморец, Петър Хубчев, футболисти
13 Март 2011, Неделя

Черноморец-Поморие заема 4-то място в източна втора дивизия.

Футболистите на Черноморец-Поморие направиха равен  1:1 с Брестник в мач от 19-ия кръг на първенството в Източна Б група.
Футболистите на старши треньора Петър Хубчев поведоха в 78-ата минута, когато точен беше Пламен Димов. Младежкият национал беше избрал най-удачната позиция, за да нанесе голов удар след разбъркване, предизвикано от центриране на Любомир Божинов от пряк свободен удар. Шест минути по-късно домакините изравниха чрез Александър Стойчев.
Поморийските „акули” бяха ощетени от главния съдия Стефан Апостолов от Симитли, който подмина чиста дузпа за тях в края на първото полувреме. Пак Димов се озова на върха на атаката и беше подкосен в наказателното поле, но сигнал не последва, а  извършителят на нарушението вече беше получил един жълт къртон и при посочване на бялата точка от рефера трябваше да бъде изгонен.
Срещу „Брестник” дебют за гостите направи сръбският вратар Лазар Йовишич, който пази цял мач.
С 22 точки „Черноморец-Поморие” заема 4-то място в класирането на източната втора дивизия.

Прочетено: 4567 пъти