Футболните надежди на Черноморец - Бургас гостуваха на свои връстници от Несебър за контролни срещи

Футболните надежди на „Черноморец-Бургас”, родени през 2000 и 2001 г., гостуваха на свои връстници от „Несебър” за контролни срещи.
Ключови думи: Черноморец, Бургас, Несебър, контролни срещи, Велиян Парушев, Борис Борисов, Нефтохимик, стадион Лазур
20 Май 2011, Петък

Малки акули победиха връстниците си от Несебър. Децата на Черноморец Бургас задобряват

Футболните надежди на „Черноморец-Бургас”, родени през 2000 и 2001 г., гостуваха на свои връстници от „Несебър” за контролни срещи. За да получат всички деца шанс за изява, отборите изиграха 4 двубоя по 20 минути. Малките „акули” спечелиха и четирите мача съответно с резултати 8:6, 5:1, 6:4 и 7:0.
На 25 май треньорите Велиян Парушев и Борис Борисов ще тестват възпитаниците си срещу „Нефтохимик” на стадион „Лазур”, а в края на месеца предстои гостуване на „Сливен”. Задава се и изпитание във Варна с връщане на визитата на „Черно море”. Преди месец бургаските таланти сразиха на кампуса малките „моряци” с общ резултат 8:1 от изиграните три части по 30 минути.
От следващия сезон момчетата от набор-2000 на „Черноморец-Бургас” започват участие в организирана футболна надпревара. Те ще играят в областната група за деца в подготвителна възраст.

Прочетено: 4690 пъти