Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Филчев посочи корумпираните в енергийния сектор



18 Март 2005, Петък


Автор: Burgas Info



Главният прокурор Никола Филчев е предоставил на министъра на енергетиката и енергийните ресурси Мирослав Севлиевски справка от 5 страници за нарушения в сектора на енергетиката.
Това стана по искане на Севлиевски. Близо час продължи срещата между двамата.

Главният прокурор каза, че е връчил на министъра на енергетиката доста сериозна справка за образуваните проверки, дознания и следствени дела за престъпленията в енергетиката.

По думите му става въпрос за корупция, но отказа повече подробности с мотива, че в момента се работи по тях.
Той обаче съобщи, че хората, които се проверяват за корупция, са на всички нива в енергетиката, информира Дарик радио.

Радостен съм, че папката е изключително тънка, заяви от своя страна енергийният министър.
Той съобщи, че още не се е запознал със съдържанието на папката.
Съдейки по нейния размер съм оптимист и това разбива всички онези твърдения, че енергетиката е корумпиран отрасъл, подчерта Севлиевски, цитиран от БНР.

Той заяви още, че към този момент няма никакви притеснения за съвета на директорите на АЕЦ "Козлодуй" и НЕК, но ако такива се появят, съответните лица ще бъдат сменени - така, както беше сменен изпълнителният директор на ТЕЦ "Бобов дол" след писмо за следствено дело срещу него от Националната следствена служба преди три седмици.




Прочетено: 2496 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com 2g disposable Coton Candy for sale – Painpillsforsaleonline.com Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC така е по-добре ФАРА НА АХЕЛОЙ Небе 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Mephedrone/4MMC/3MMC/3CMC/4CMC/APVP/Crystal Meth/5fadb/5cladba/K2 paper spray/ab-pinaca/Fentanyl powder/Alprazolam powder/Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Buy Clonazepam Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Strongest 5cladba 5CL-ADB-A precursor darkwebdocuments.net Купете регистрирана шофьорска книжка +16465806302 WhatAp. Сертификат за гражданство онлайн.
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development