Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Днес започва Национално военноморско учение “Бриз 2005”



04 Юли 2005, Понеделник


Автор: Burgas Info



Национално военноморско учение “Бриз 2005” с международно участие ще се проведе от 4 до 17 юли 2005 г. в западната част на Черно море и района на гр. Бургас. В него ще участват над 20 бойни спомагателни кораби и катери, 2 вертолета и група от специалните части на българските Военноморски сили /ВМС/; фрегата и подводница на турските ВМС; ракетен катер на гръцките ВМС; патрулен самолет от военноморската авиация на САЩ и корвета на испанския флот. Общ ръководител на учението е началникът на Главния щаб на ВМС контраадмирал Минко Кавалджиев.

Целта на учението е да се повишат оперативните способности и взаимодействието между ВМС на участващите страни. По време на “Бриз 2005” ще се отработи участието на военноморски компонент на Многонационално оперативно съединение в операция в отговор на криза.

На 14 юли 2005 г. в гр. Бургас представителите на медиите и гостите на учението ще имат възможност да наблюдават от борда на военен кораб заключителния етап от действията на море на всички сили, участващи в “Бриз 2005”.




Прочетено: 2955 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
pepi -1- Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com Бургас, мостика Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 В Несебър От моста в Слънчев Бряг 9 мая 2015 года Russian Blue Kittens: WhatsApp: +27842597191 Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba/GHB GBL/JWH-018/5f-adb/Buy K2 paper spray liquid/ Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids Ботева и Фердинандова Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development