Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бургаските общинари искат МС да спре концесията на летище Бургас



31 Януари 2006, Вторник


Автор: news.bg



Министерски съвет да спре процедурата по концесиониране на летище Бургас. Това становище приеха на днешното си заседание общинските съветници в морския град. Предложението за излагане на становище до Министерски съвет относно процедурата по концесия е на съветниците на СДС и коалиция. То беше прието с 36 гласа “за”. Становището е по повод решението на ВАС от края на миналата седмица за спиране на концесията на аеропортовете в Бургас и Варна с избрания инвеститор – “Копенхаген Еърпортс”, информира Дарик радио. Изборът на датската фирма беше оспорен от останалите двама участници в конкурса – “Фрапорт” и “Винси”. Бургаският местен парламент предлага процедурата да бъде стопирана до приемането на генерален план за развитието на местното летище. Той трябва да бъде изготвен от държавата. Мотивите на съветниците са, че ако кабинетът не прекрати процедурата, след решението на ВАС ще се влезе в омагьосан кръг от нови дела по обжалване от кандидат-концесионерите. Веднага след като стана ясно становището на висшите магистрати, областният управител на Бургас Любомир Пантелеев заяви, че се надява МС да прекрати процедурата по концесионирането на двете летища и да не насрочва нова в близко бъдеще.


Прочетено: 47801 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
2
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba in stock raw material Buy 100% quality counterfeit notes/fake documents WhatsApp: +447401473736 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Buy GBL Cleaner BUY bulk counterfeit Banknotes Cloned cards Banknotes Handguns for Self-defense Email us(cw162870@gmail.com) 1 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA Buy GBL Cleaner buy ephedrine , how to make meth , order ephedrine , breackingbad , cook meth Pseudoephedrine powder For Sale Australia Threema_ZX6ZM8UN витраж1
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development