Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

РИОСВ – Бургас съставя акт на нарушител в ПЗ “Пясъчни дюни – местност Бабата”



12 Април 2006, Сряда


Автор: Burgas Info



Проверка на Регионалната инспекция по околната среда и водите - Бургас установи още едно нарушение в границите на природна забележителност “Пясъчни дюни – местност Бабата” в Слънчев бряг.
По границата на една от дюните в близост до атракционно заведение “Фрегата” има разкопан участък за прекарване на водопроводна мрежа към обекти, разположени на плажната ивица.
За реализиране на инвестиционното намерение не е спазена процедурата по реда на Закона за опазване на околната среда за задължително съгласуване на намерението с РИОСВ – Бургас или Министерството на околната среда и водите. Инвеститор на обекта е “Слънчев бряг” АД.
Налице е нарушение и на Закона за защитените територии, за което ще бъде съставен акт.
За нарушения в границите на защитена територия законът за предвижда парична санкция в размер от 1000 до 10 000 лева.




Прочетено: 2764 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
pepi Созопол. морето Buy 4-anpp anpp CAS 21409-26-7, Monkey dust MDPHP freebase, amphetamine crystals (zhohouabiotech@zohomail.com) N-desethyl Etonitazene cas 2732926-26-8 sale Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 Supply low price 5cladba fast delivery wellcome to bourgas Община Бургас Стилът на знаменитостите Китен нощувки и квартири на ниски цени Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78 Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC Мандарин
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development