Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Над 100 хил. лв. изразходвани за ремонта на надлез „Владимир Павлов”



20 Юни 2006, Вторник


Автор: Burgas Info



Кметът на Бургас Йоан Костадинов откри ремонтирания надлез “Владимир Павлов” на път І-9/Е-87/ граница Румъния – Варна - Бургас - М. Търново - граница Турция.
Участък от него пропадна на 08.12.2005 г. Тогава се образува отвор с диаметър около 60 см. и напукване около него до 3 м.
Припомняме, че веднага след аварията, кметът Костадинов изпрати факс до министър-председателя Сергей Станишев с молба за спешна намеса за преодоляване на критичната ситуация.
Беше променена организацията на движението, като се спря преминаването на превозни средства по повреденото пътно платно.
Строително-ремонтните работи бяха възложени от МРРБ на фирма “Плана-Б”ЕООД-София.
Днес беше подписан приемно-предавателният протокол за приключване на работата по обекта. На него е положено асфалтобетоново покритие, хоризонтална маркировка, възстановена е еластичната ограда и са прюключили строително-монтажните работи по платното.
По заповед на кмета Костадинов беше премахната временната пътна сигнализация и се възстанови движението на превозните средства по югозападното платно на надлеза.
Общината е осигурила над 100 хил.лв. за преасфалтиране и пътна маркировка на ремонтирания участък.
Кметът благодари на ръководството на ИА “Пътища” за спазения ангажимент ремонтните дейности да приключат преди началото на активния летен сезон и подчерта, че с възстановяването на движението ще се премахнат автомобилните задръствания в този участък от международния път Румъния-България-Турция.
Кметът обяви още, че в момента се коригира дългогодишният проект за строителство на околовръстен път, който да изведе автомобилния трафик извън Бурга и ще облекчи в значителна степен движението на превозните средства в посока Южно Черноморие.


Прочетено: 2818 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
морето и ние Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 5cladba 5cladba adbb 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery 5fadb 5cladba 5clad Жреци на музите 2009 ПАРЦЕЛ В ПАЗАРДЖИК Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Купете Бунорфин (Бупренорфин) 0.2mg/8mg 50 таблетки само с Bitcoin/USDT buy k2 paper sheets spray,5fadb 5cladba precursor kit,ab-pinaca,buy k2 paper,4mmc,3mmc,3cmc,4cmc,apvp,crystal meth,jwh-018,adb-butinaca,mdmb-4en-pinaca,a-pihp/amphetamine/etomidate powder Buy Soma Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Бургас, ФЛОРА 2009 Mounjaro (Tirzepatide),Oxycodone,xanax,Nembutal,Oxynorm
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development