Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
ГЕРБ се навъртат около братя Диневи

04 Март 2011, Петък

Братя Диневи отбелязаха Националния празник на България с празничен коктейл-заря       


Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Черни връх с референдум за присъединяване към Бургас

За три години Черни връх е второто село, което официално е предприело действия за присъединяване към община Бургас

прочетено 5946 пъти
Заместник-кметът Марков да си контролира нервите

Конфликтът между групата на Независимите в Общинския съвет на Бургас и зам. кмета по строителството Костадин Марков ескалира след последната сесия.

прочетено 51082 пъти
Бургас - нови улици и паркоместа в Славейков и Изгрев

Нови алеи и паркоместа в бургаските комплекси Лазур  и Славейков обещава нашият кмет Димитър Николов. казваме нашият, поради простата причина, че единият е точно до офиса ни. Благодарим на кмета!

прочетено 7046 пъти
Ахтопол, Синеморец и Природен парк Странджа

Експертите на БФБ твърдят, че с Плана за управление на Природен парк Странджа не могат да се променят границите му, както и включените в него други защитени територии. Той предвижда мерки за опазване и устойчиво ползване на горите в Странджа. Местните хора настояват Планът да предложи в странджанската гора да има само санитарна сеч и да се секат единствено дърва за огрев.

прочетено 6968 пъти
По 2000 лева при раждане на дете дава Община Созопол

Община Созопол поощрява финансово раждаемостта с реални мерки


прочетено 5593 пъти
Община Бургас - за здравеопазването, според д-р Лорис Мануелян

Свършеното в областта на здравеопазването е плод на първоначалната визия и стратегия

прочетено 52543 пъти
След най-добрият за живеене Бургас стана и най-социалният град в България

Даже циганката с метлата от „Титан“ взема 500 лв. заплата и 100 лв. за храна текст към снимка: Зам.кметът по екологията Атанаска Николова опитва да убеди Владимир Павлов (до прозореца), че няма нужда да се кахъри откъде ще дойдат 15,5 млн.лв., за да ги налее общината на „Титан“ Това може да се каже със сигурност, защото Bourgas.org стана единствен свидетел от медиите на едно решение - приемането на най-важната точка от бюджета на морската община за 2012 г. Кметската администрация, начело с кмета от ГЕРБ Димитър Николов произвеждат чудо след чудо в условията на задълбочаващия се недоимък в страната. Впрочем Бургас е ненадминат първенец по привличане на милиони левове по инфраструктурни проекти и в момента целият е разкопан, за да бъде преобразен напълно догодина напролет. Така, вчера дори и опозицията на герберовото мнозинство в ОбС, начело с шефа на СКАТ Тв Валери Симеонов, остана с пръст в уста, защото нямаше какво повече да добави в полза на гражданите. Така Бургас, който беше обявен наскоро като най-добрият за живеене, оглави и доста по-важна класация – гражданите му ще плащат най-ниската такса смет и битови отпадъци, която ще остане непроменена през 2011 г . – 1 промил. За сравнение в Стара Загора налогът догодина ще е 2 промила, в Пловдив – 1,3, в Русе – 1,2, а в Плевен – 1,8. „Базирали сме услугата на задълбочени изчисления“, каза зам.кметицата по екология Атанаска Николова.

прочетено 7754 пъти
Росен Плевнелиев: Бургас проправя пътя

Премиерът Борисов честити празника на бургазлии, на всички именици, моряци и рибари. Пред жители на квартал "Победа" и официални гости Борисов обяви, че се подготвя решение на Министерски съвет, с което следващата седмица ще бъдат приведени 100 000 лева за довършването на новостроящата се църква "Св. Николай Чудотворец" в най-големия бургаски комплекс "Меден рудник". Борисов съобщи още, че до края на годината предстои да бъде направена първа копка на пътния възел Бургас-Средец-Меден рудник.

прочетено 12041 пъти
15 изявени бургазлии получиха званието Почетен гражданин на Бургас

15 изявени бургазлии получиха званието „Почетен гражданин“ на Бургас. Званията бяха връчени в заседателната зала на Общината. Кметът отличи за заслугите и за популяризирането на града Славейко Василев Василев. Той е един от емблематичните актьори в бургаския театър, а званието е по случай предстоящата му 80- годишнина. Сред останалите отличени бяха: проф. д-р на техническите науки Петко Петков, по случай неговата 65-годишнина. Той има два мандата като зам.-ректор на университет „Проф. д-р Асен Златаров“.

прочетено 3886 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 витраж1 Краси Декоративната кула до хотел Дантела Бургаският кей ФОН водопадите край с .Стоилово.JPG Божидара -спокойствие в морската градина трансвагон Spirit of Burgas
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development