Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Парад на хвърчилата

18 Август 2013, Неделя
18 Август 2013, Неделя



Парад на хвърчилата  - на 18 август, неделя, небето на Бургас ще се изпълни с хвърчила. Около Графити стената - до Графична база, в Морската градина ще има работилница за хвърчила.

Началото на събитието ще бъде дадено в 16.30 часа, когато малки и големи ще имат възможността сами да си изработят хвърчило с помощта на аниматори, които ще има покажат тънкостите на занаята. В близост до творческия кът ще има и изложение на кайтсърф екипировка, където ще могат да се разгледат най-новите тенденции в този спорт, а всички любители ще могат да направят своята тренировка „на сухо“ под зоркото око на професионалистите по кайтсърфинг.
Пускането на хвърчила в небето ще започне в 19.00 часа на плажната ивица пред Графити стената. Приканваме всички притежатели на хвърчила да се включат в цветния празник и заедно да оцветим небето в Бургас.


Прочетено: 1450 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
Защитен код:
Моля, въведете защитния код
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Флора Бургас 2009 Машините на Леонардо флора 2008 5cladba precursor adbb powder 5fadb raw material supply Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA, Римокатолическата черква Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC Инсталация 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development