Най-новият резултат от Вашето търсене:
Фитнесът на „Лазур” не остава без посетители

05 Януари 2010, Вторник

Залата за фитнес на стадион „Лазур” не остава без посетители в дните след Нова година. Футболисти на „Черноморец - Бургас” и „Черноморец - Поморие” са решили като истински професионалисти да започнат предсрочно подготовката си, която стартира съответно на 9 и 11 януари. Днес да правят упражнения за сила на мускулите бяха дошли играчите на четвъртите в „А” група Николай Кръстев и Цветомир Цонков, а компания им правеха поморийските „акули” Велин Дамянов и Георги Петков. Таранът Георги Чиликов, който също тренира интензивно, предпочете да разнообрази фитнеса с крос по алеите на Морската градина.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

„Черноморец - Поморие” губи в Русе след груби индивидуални грешки

„Черноморец - Поморие” загуби от „Дунав” в Русе с 0:2 в 12-ия кръг на първенството в Източната „Б” група. Гостите играха равностойно и дори поддържаха териториален превес в по-големи периоди от мача, но отстъпиха след груби индивидуални грешки.

прочетено 2394 пъти
„Черноморец – Бургас” допусна първа загуба

След 8 победи и две загуби лидерът "Черноморец - Бургас" допусна първа загуба в шампионата на „А” група. В 11-ият кръг „акулите” отстъпиха с 0:2 в Перник срещу местния „Миньор”. Двубоят можеше да поеме и в друга посока, ако още в началото Карбони беше материализирал хубавия извеждащ пас на Светлин Симеонов, но той пропусна. Атанас Николов изведе Миньорци напред с глава в 26-та минута, а до почивката с шансове за изравняване се разминаха Чиликов и Симеонов.

прочетено 2625 пъти
„Черноморец – Бургас” изкара от релси мездренския „Локомотив”

„Черноморец – Бургас” изкара от релси „Локомотив” /Мз/, като го разгроми на неговия стадион с 5:0 в мач от петия кръг на първенството в „А” група. Домакините бяха с нулев актив и спешно се нуждаеха от точки, но „акулите” не им оставиха никакви шансове. Още в четвъртата минута Мартин Тошев откри резултата след силен удар от границите на наказателното поле. Само липсата на късмет и някои спорни решения на съдията Вихрен Манев лишиха „Черноморец” от втори гол до почивката.

прочетено 2687 пъти
„Черноморец - Бургас” лидер в „А” юношеска група

„Черноморец-Бургас” е лидер в първенството на възродената „А” юношеска група след първите два кръга. Възпитаниците на треньорите Антон Спасов и Мирослав Косев имат пълен актив от 6 точки. Те стартираха с 2:1 над „Берое” в Стара Загора, а после бяха безапелационни срещу „Локомотив” /Сф/ - 5:1 на изкуствения терен в Поморие. С хеттрик за разгрома се отличи Красимир Тончев, а другите два гола добави Живко Петков.