„Български държавни железници“ ЕАД ще предложат на своите клиенти различни търговски оферти. Това каза днес Любомир Илиев, директор на Дирекция „Маркетинг и продажби” в БДЖ ЕАД. При пътуване с „уикенд влаковете”, които пътуват между София и Варна, както и между София и Бургас, клиентите на националния железопътен превозвач могат да ползват билетите за отиване и връщане с 30 % намаление от редовната цена.

Багрите на Черно море

фото албум ,,Багрите на Черно море” по случай Международния ден на Черно море – 31 Октомври

прочетено 5730 пъти
„Черноморец-Поморие” изтръгна победа над „Брестник” с воля и несломим дух

Воля и несломим дух помогнаха на младите футболисти от „Черноморец-Поморие” да изтръгнат победа с 1:0 над гостите от „Брестник”. Единствения гол в мача от 8-мия кръг на първенството в източна „Б” група вкара Васил Калоянов от дузпа в 80-ата минута. Таранът влезе като резерва три минути по-рано. Самият той проби и беше фаулиран за наказателния удар, но в 85-ата минута получи тежка контузия и напусна принудително.

прочетено 2485 пъти
DEEP ZONE – номер 1 в американска класация

Поредната песен продуцирана от Дийп Зоун (Deep Zone) бележи интернационален успех. “Can’t Breathe” в изпълнение на очарователната Йоанна Дарк (Joanna Dark) която е и фронт дама на групата се изкачи до 1-во място в американската денс класация USA RoyInSf Dance Chart (http://www.toco-international.com/hitfacts.html ).

прочетено 3204 пъти
ИЗЛОЖБА НА ЕЛЕНА КАЛУДОВА В МОРСКА ГАЛЕРИЯ БРИЗ - БУРГАС

На 23 август в центъра на Бургас, на ул.Богориди 16 отваря врати едно ново художествено пространство – Морска галерия „Бриз”. Случайно или не, известният бургаски галерист Бояджиев е решил първата изложба в новата зала да бъде на една млада художничка.

прочетено 6486 пъти
Юношите до 19 г. отстъпиха на „Ботев-2002”

„Черноморец - Бургас” отстъпи на „Ботев-2002” /Пд/ с 1:2 в мач от първенството на елитната юношеска група до 19 г. Два дни по-рано „акулите” загубиха визитата си на същия противник с 0:4 и във възрастовата група до 17 г. И двете срещи се играха на терена в близкото до Пловдив село Катуница.

прочетено 2425 пъти
Черноморец-Поморие зарадва с разгромна победа и хубава игра

„Черноморец-Поморие” зарадва с първа пролетна победа, постигната с разгромен резултат и хубава игра. На своя стадион младите възпитаници на старши треньора Петър Хубчев прегазиха „Свиленград” с 4:1 в първия мач от 21-я кръг на източна „Б” група.

прочетено 3311 пъти
Раздадоха наградите “Банкер на годината”

За шестнадесети път бяха връчени наградите “Банкер на годината”, както и призовете "Мениджър на управляващо дружество" и "Мениджър на дружество - инвестиционен посредник", организирано от в. “Банкерь”.

прочетено 2803 пъти
Поморийските „акули” схрускаха за обяд лидера Поморийските „акули” схрускаха за обяд лидера

„Черноморец-Поморие” повали лидера в класирането на Източна „Б” група „Несебър” с 1:0 в мач от 13-ия кръг на първенството. Дербито между съседите се игра на стадион „Лазур” в Бургас по обяд заради прякото излъчване по Ринг БГ. Поморийските „акули” схрускаха водача с попадение на Цветан Филипов в 62-рата минута. Той засече центриране на брат си Венелин Филипов след бърза контраатака. От 41-вата минута несебърлии останаха на терена с човек по-малко. Главният съдия Георги Йорданов от Габрово показа директен червен картон за Атанас Рибарски, който събори откъсналия се сам Бранимир Костадинов.