Най-новият резултат от Вашето търсене:
В „Черноморец-Поморие” съжаляват, че няма да играят с ЦСКА или „Славия”

20 Декември 2009, Неделя

Хубаво е, че ни се падна отбор от „А” група, но още по-хубаво щеше да бъде да играем с ЦСКА или „Славия”, защото щеше да стане касов мач”, заяви президентът на „Черноморец-Поморие” Калоян Панайотов след жребия, който изправи петите в есенното класиране на Източна „Б” група срещу „Миньор” /Пк/ на ¼-финалите от турнира за купата на България „Форд Мото Пфое”.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Разкрити престъпления

На 19.12.т.г., чрез счупване на витринно стъкло е проникнато в цех за изработка на дограма, намиращ се в Средец, откъдето е извършена кражба на : три дрелки, два ъглошлайфа, агрегат за ел. ток, оберфреза, циркуляр, въздушна пушка и различни инструменти. В резултат на бързите оперативно-издирвател

прочетено 2700 пъти
6 нови автомобила „Форд Фокус” за „Черноморец-Бургас”

„Черноморец-Бургас” получи 6 чисто нови автомобила „Форд Фокус” от „Мото Пфое” по силата на договора за партньорство между футболния клуб и фирмата. Колите са от модификацията „Тренд” и акостираха на стадион „Лазур” само две седмици след слизането си от поточната линия на завода в Германия. Ключовете бяха връчени от управителя на бургаския клон на „Мото Пфое” Димитър Николов.Получиха ги немският вратар Паскал Борел, аржентинският халф Роберто Карбони и служители на клуба.

прочетено 2733 пъти
Победен финал за „Черноморец – Поморие” в „Б” група

„Черноморец – Поморие” се поздрави победен финал в първия полусезон на източна „Б” група. В последният есенен кръг от първенството младите възпитаници на старши треньора Петър Хубчев се наложиха с 1:0 като домакини на Добруджа. Единственият гол вкара Венелин Филипов в 16-та минута. Поморийските „акули” доминираха тотално през целия мач, но истински сериал от пропуски ги лиши от по-изразителен успех.

прочетено 4103 пъти
Общината награди най-добрите идейни проекти за реконструкция на Мостика

10-членно жури, председателствано от зам.-кмета на Бургас Йорданка Ананиева, избра най-добрите идейни проекти за реконструкция на Мостика и пространството около него. Всички допуснати до журиране 6 концепции бяха представени днес пред бургаските медии.

прочетено 7968 пъти
Черноморец - Поморие елиминира Ботев - Криводол с гол в последната минута от дузпа

Отборът на Черноморец - Поморие” елиминира „Ботев” /Криводол/ в турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” след изстрадана победа с 1:0 с гол от дузпа в 120-ата минута. Мачът от първия кръг на надпреварата беше наблюдаван 200 зрители на стадионът в градчето на 20 км от Бургас. 90 минути не стигнаха на втородивизионните съперници да си отбележат гол и спорът беше разрешен в сетния миг. В последната минута на второто продължение от 15 минути Галин Димов беше повален в наказателното поле и Любомир Божинов стреля безпогрешно от бялата точка. След последния сигнал гостите се нахвърлиха върху главния съдия Христо Христов /СтЗ/, но охранителите и служебните лица го спасиха от саморазправа. Футболистите на „Ботев” пробваха да си излеят гнева и върху униформените пазители на реда, ала бяха озаптени навреме.

прочетено 4951 пъти
20 Октомври Световен ден за борба с остеопорозата

Мото на двегодишната глобална световна кампания 2008-2009г. с кулминация на 20 октомври, е “Остани висок – и високо говори за здравето на своите кости”. Това е посланието на Световния ден за борба с остеопорозата, който стартира на 1 октомври в 91 страни. 191 Национални организации – членове на Международната фондация по остеопороза напомнят, че милиони хора трябва да обединят усилията си, за да бъде подобрена здравната политика свързана с остеопорозата.

прочетено 6846 пъти
Четата на Хубчев се изправя срещу „Ботев” /Криводол/ за купата

Жребият за 1-вия кръг от турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” отреди „Черноморец-Поморие” да има за съперник отбора на „Ботев” /Криводол/. По регламент се играе в една среща на директна елиминация. При равенство в редовното време следват две продължения по 15 минути и евентуално дузпи. Късметът за домакинството на 1/16-финала се падна на поморийските „акули”. Двубоят ще бъде на 21 октомври от 15 ч.

прочетено 2144 пъти
Международен отзвук от фолклорния фестивал

Дни след приключването на 37-мото издание на Международния фолклорен фестивал, отзвукът от участието на 11-те колоритни състава, намери място в чуждестранните медии. Очаровани от атмосферата на града и топлото посрещане от бургаската публика, участниците пожелаха да споделят своите емоции и да направят съпричастни към магията на фолклора и хората в техните страни.

прочетено 3061 пъти
Пожар в Долно Езерово

На 07.08.2009 г. в 14.25 ч. в оперативната дежурна част на Второ РПУ – Бургас е получено съобщение за възникнал пожар в частен двор на ул."Яне Сандански" в кв. “Долно Езерово”. Пожарът е потушен от осем огнеоборци от РС Бургас с два противопожарни автомобила. При извършения оглед е установено, че пожарът е причинен от 72-годишния К.Г., който запалил огън за топлене на вода. Вследствие на силния вятър огънят е подпалил суха трева и се е пренесъл в съседния имот. В резултат на това напълно е изгоряла дървена постройка с намираща се в нея мото-фреза и частично е обгоряла дървена постройка с метален обков. При произшествието няма пострадали хора. По случая е образувано досъдебно производство.