Най-новият резултат от Вашето търсене:
Четвърта поредна победа за четата на Хубчев

02 Ноември 2009, Понеделник

Младите футболисти на „Черноморец – Поморие” се поздравиха с четвърта поредна победа в първенството на източна „Б” група. На стадион „Ивайло” във Велико Търново, където изтърпяваше наказанието си с лишаване от домакинство, четата на страши треньорът Петър Хубчев се наложи с 1:0 над „Волов” /Шн/. Единственият гол за ценните три точки падна две минути преди края, когато Цветан Филипов проби по левия фланг и центрира към Любомир Божинов, който порази мрежата от воле. С 15 точки в актива си, Поморийските „акули” вече се настаниха трайно в средата на класирането след 11-я кръг.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Черноморец - Поморие елиминира Ботев - Криводол с гол в последната минута от дузпа

Отборът на Черноморец - Поморие” елиминира „Ботев” /Криводол/ в турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” след изстрадана победа с 1:0 с гол от дузпа в 120-ата минута. Мачът от първия кръг на надпреварата беше наблюдаван 200 зрители на стадионът в градчето на 20 км от Бургас. 90 минути не стигнаха на втородивизионните съперници да си отбележат гол и спорът беше разрешен в сетния миг. В последната минута на второто продължение от 15 минути Галин Димов беше повален в наказателното поле и Любомир Божинов стреля безпогрешно от бялата точка. След последния сигнал гостите се нахвърлиха върху главния съдия Христо Христов /СтЗ/, но охранителите и служебните лица го спасиха от саморазправа. Футболистите на „Ботев” пробваха да си излеят гнева и върху униформените пазители на реда, ала бяха озаптени навреме.

прочетено 4955 пъти
Дубльорите на „Черноморец-Бургас” нанесоха разгром на лидера

За „акулите” в дублиращата група играят основно юноши, родени през 1992 и 1993 г., които за този двубой бяха подсилени с четирима по-опитни футболисти. В хода на играта на терена обаче остана само вратарят Владислав Стоянов, който „наследи” капитанската лента от Георги Чиликов. Другите двама „преотстъпени” в стартовата 11-орка бяха Георги Терзиев и Марин Петров.

прочетено 3298 пъти
„Черноморец – Бургас” тренира на колела след победата над Сливен с 1:0

Красимир Балъков отново реши да разнообрази денят за възстановяване в отбора, след победата над Сливен с 1:0. Футболистите извадиха велосипедите точно в десет сутринта и се отправиха към морската градина на Бургас, където в продължение на един час въртяха педалите по крайбрежната алея. Спортуващите в парка и минувачите спонтанно аплодираха „футболистите на колела”, не бяха редки и възгласите „Браво акули”!

прочетено 2912 пъти
В „Черноморец-Поморие” се готвят за битка

Младите футболисти на „Черноморец - Поморие” се готвят за битка срещу „Спартак” /Вн/. Мачът от 9-ия кръг на първенството в Източна „Б” група ще се играе на 17 октомври /събота/ от 16 ч на „Лазур”. Билетите за вход ще струват по 2 лв. Бургаският стадион е избран за домакинството заради уникалната компютърна система за анализи, с която разполага.

прочетено 2867 пъти
„Черноморец-Поморие” повали съседите от „Несебър” с 3:1

Напук на временното класиране в Източна „Б” група, отборът на „Черноморец-Поморие”, който е в долната половина на таблицата повали челника „Несебър” с 3:1 в контрола на стадион „Лазур”. Старши треньорът на победителите Петър Хубчев и колегата му Валери Дамянов дадоха шанс за изява на футболисти, които по-рядко участват в мачовете за първенство.

прочетено 4543 пъти
Треньори от „Айнтрахт” гостуваха на „Лазур”

Старши треньорът на втория отбор на „Айнтрахт” /Франкфурт/ Франк Лайхт и неговият помощник Оскар Корочан гостуваха на стадион „Лазур” в петък следобед. Те дойдоха по покана на директора на футболната академия на „Черноморец-Бургас” Пламен Михов, който използва Петър Хубчев за посредник по визитата. Либерото на славната Пенева чета и настоящ наставник на „Черноморец-Поморие” игра няколко сезона за тима от Франкфурт през втората половина на 90-те години.

прочетено 2088 пъти
Хубчев дава шанс на резервите в контролата с „Несебър”

Старши треньорът на „Черноморец - Поморие” Петър Хубчев ще даде шанс за изява в контролата с „Несебър” на футболисти, които са играли по-малко в мачовете от началото на сезона. Проверката между съседите е на 9 октомври /петък/ от 16 ч на стадион „Лазур”.

прочетено 4456 пъти
Футболистите на „Черноморец – Бургас” направиха първа тренировка за седмицата

Играчите тренираха на отлично подготвения терен на стадион „Черноморец”, водени от своя наставник Красимир Балъков и кондиционния треньор Трендафил Терзийски. В началото футболистите направиха продължително бягане, водени от Балъков. В групата на състезателите бяха и лекуващите травми Енис Хайри и Хектор Гонзалес, които показаха, че проблемите при тях са пред разрешаване. След беговата подготовка Хайри и Гонзалес продължиха тренировката си отделно със специфични упражнения.