Резултати от вашето търсене:
						
						
						
					 
					
							БОЛЕН ОТ СПИН ЗАСТАНА С  ЛИЦЕТО СИ ПРЕД КАМЕРИТЕ НА „ОТЕЧЕСТВЕН ФРОНТ”, ЗА ДА ОПРОВЕРГАЕ ЛЕЧИТЕЛКАТА  АНЕТА ГАНЧЕВА, ЧЕ ГО Е ИЗЛЕКУВАЛА ОТ БОЛЕСТТА
							
							
							Тази  събота, 19 септември социалният ъндърграунд „Отечествен фронт” ще покаже един филм за вярата ни във врачки и цената, която плащаме за това. „В „Отечествен фронт” ще ви покажем един човек, който се е доверил на една лечителка да му лекува СПИН-а.” – разказва Мартин Карбовски. – „Ще ви разкажем за една известна лечителка, на която се доверихме, но и която проверихме какво ни казва. Това е лечителката Анета Ганчева, която преди време каза, че ще върне метастазите на едно болно дете, чийто баща си искаше парите обратно.”
							
							
							
							прочетено 8443 пъти
							
							
							
						 
						
							Баби  и бебета гледат най-малките  „акули”, Денят на отворените врати  се чака с нетърпение
							
							
							  Зрители от няколко поколения се събират  на тренировките на най-малките от футболната академия на „Черноморец-Бургас”. Малчуганите  ритат топката на помощното игрище на стадион „Лазур” под окуражителните погледи на десетки баби, дядовци и родители. Край терена има дори и колички с бебета. Водят ги майки-героини, които нямат къде да ги оставят, а не искат да лишават батковците от удоволствието да ритат топката. 
							
							
							
							прочетено 3711 пъти
							
							
							
						 
						
							Мечти превърнати в реалност
							
							
							На 06.09.т.г. около 12.50 ч. в Първо Районно управление на МВР - Бургас е получено съобщение от 44 годишен бургазлия, за това че на 03.09.т.г. около 22.00 ч. е паркирал на ул. «Мария Луиза» срещу  дом №9 автобус «Юнкер дювил», с бургаска регистрация, собственост на «Слънчев бряг - Автотранспорт 2000» АД. На 06.09.т.г. около 11.00 ч. водачът слязъл до автобуса и установил, че същия е откраднат. Около 13.00 ч. на същата дата автобуса е открит паркиран в района под кръстовище «Битака» в посока с. Твърдица срещу Пречиствателната станция. От проведените незабавни оперативно-издирвателни мероприятия е установен извършителят на престъпното деяние - това е : 15 годишния Д.Г. от Бургас. Припомняме, че това не е първия случай, при който Д.Г. отнема противозаконно автобуси. 
							
							
							
							прочетено 4133 пъти
							
							
							
						 
						
							Юношите на „Черноморец” изнесоха лекция на „Левски”
							
							
							 „Черноморец-Бургас”  защити лидерската си позиция в „А”  юношеска група след победа в 3-ия кръг с 3:2 над „Левски” в София. Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов-Мирослав Косев изнесоха истинска лекция по мъжество на „сините” си връстници. 
							
							
							
							прочетено 3073 пъти
							
							
							
						 
						
							Момиче с име на царица се роди в „Черноморец”
							
							
							 Момиче  с име на царица се роди в школата  на „Черноморец - Бургас”. Треньорът  на юношите младша възраст Антон  Спасов и съпругата му Таня станаха  горди родители на дъщеря. Бебето се казва Десислава и е кръстено на тъщата Дафина.
							
							
							
							прочетено 3524 пъти
							
							
							
						 
						
							Непоказван портрет на Петко Задгорски излагат в едноименната галерия
							
							
							Василка Пенчева-Петкова илюстрира с него мемоарната си книга, която ще представи на 18 август в Бургас
							
							
							
							прочетено 3970 пъти
							
							
							
						 
						
							Над 40 души са посетили Центъра за превенция на  насилието и престъпността  в Бургас
							
							
							 Повече  от 40 души са посетили за месец и половина Центъра за превенция на насилието и престъпността в Бургас. При повечето случаи преобладават жертвите на домашно насилие. 
							
							
							
							прочетено 3950 пъти
							
							
							
						 
						
							ПЪРВАТА СОЛИСТКА НА „ТОНИКА” Е СПЕЦИАЛЕН ГОСТ НА КОНЦЕРТА УТРЕ
							
							
							Първата солистка на „Тоника” Ани Върбанова ще бъде специален гост в концерта на групата  по случай 60-годишия юбилей на Гого утре, 6 август, на Летния театър в Бургас. Певицата, която от години живее в чужбина, си идва специално за този празник и е подготвила свои интерпретации на някои от най-любимите си песни от репертоара на популярната формация. 
							
							
							
							прочетено 6480 пъти
							
							
							
						 
						
							Световен музикант с бургаски корен идва на феста
							
							
							Диляна Момчилова концертира активно в САЩ и Канада, участва в редица фестивали като тези във Виржиния, в Ню Йорк, Манчестерски музикален фестивал във Вермонт, в Италия, Словения
							
							
							
							прочетено 3953 пъти
							
							
							
						 
						
						
							Резултати от вашето търсене: