Най-новият резултат от Вашето търсене:
Няма контузени в „Черноморец-Поморие” преди мача с „Несебър”

19 Август 2010, Четвъртък

От щаба на „Черноморец - Поморие” изразиха задоволство, че нямат проблеми с контузени футболисти преди гостуването на „Несебър”. Само новоизлюпеният младежки национал Пламен Димов е наказан за 1 среща заради червения картон в предния мач с „Лудогорец” /1:0/. Старши треньорът Петър Хубчев ще определи групата за мача след последната тренировка за седмицата в петък следобед. Съседското дерби от 4-тия кръг на първенството в Източна „Б” група е на 21 август /събота/ от 18 ч.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Международният турнир по баскетбол „Посейдон” 2010 завърши с купи за „Дунав”

Завърши четвъртото издание на международния младежки баскетболен турнир „Посейдон 2010“ в град Приморско. На официална церемония бяха раздадени купите и медалите във всички възрастови подгрупи. Българските отбори направиха много силно представяне в тазгодишното издание на турнира. Състезателите от Дунав (Русе) си тръгват с една сребърна и две златни купи във възрастите 98/99, 96/97 и 94/95. Момчетата от Спортист (Своге) се класираха втори след напрегнати мачове с русенлиите, а момичетата от Олимпиец (Свищов) заеха четвърта позиция в крайното класиране. Председателят на организационния комитет г-жа Ирина Янакиева награди с индивидуални отличия най-добрите играчи в „Посейдон 2010“.

прочетено 2919 пъти
0
Красимир Балъков ще даде пресконференция в четвъртък

На 19 август от 12.30 часа в конферентната зала на стадион „Лазур", мениджърът на „Черноморец - Бургас" Красимир Балъков ще се срещне с журналисти преди мача с „Видима – Раковски” Севлиево.

прочетено 2173 пъти
0
Юношите до 19 г. отстъпиха на „Ботев-2002”

„Черноморец - Бургас” отстъпи на „Ботев-2002” /Пд/ с 1:2 в мач от първенството на елитната юношеска група до 19 г. Два дни по-рано „акулите” загубиха визитата си на същия противник с 0:4 и във възрастовата група до 17 г. И двете срещи се играха на терена в близкото до Пловдив село Катуница.

прочетено 2401 пъти
0
информация за четвъртия международен младежки баскетболен турнир „Посейдон 2010“ в град Приморско

Международният младежки баскетболен турнир „Посейдон 2010“ в град Приморско продължава. Ето най-актуалните резултати от последните срещи: БК „Дунав“( Русе) – BC “Adamlar” (Турция) /38:24/ НБА( Санкт Петербург) – БК „Спортист“ (Своге) /31:55/ Lazdiju Sporto centras (Литва) – Дунав (Русе) /52:34/ MP academy (Турция) – Раковски (Севлиево) /47:23/ БК „Спортист“ (Своге) – Rapid (Букурещ) / 44:14/ Yildirimspor (Istanbul) – Adamlar (Турция) /31:22/ Утре предстои окончателното класиране при най-малките.

прочетено 2948 пъти
0
Красимир Балъков: Трябва да забравим еуфорията

Ето какво сподели на пресконференцията след победата над „Левски” мениджърът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков: „Честитя на момчетата мъжката игра и характера. „Левски” е най-добре играещият отбор в България в момента, не е лесно срещу този тим. Нашата психология се наруши след гола им. Бързо се окопитихме след това обаче и в крайна сметка победихме. Не мисля, че сме правили хитринки, бяхме уморени, тъй като хвърлихме много енергия. За нас отборите няма значение какви имена имат. Играем за победа винаги. Трябва да забравим еуфорията преди мача с „Видима”.

прочетено 2810 пъти
0
Победа на волята и разума за „Черноморец-Бургас” срещу „Левски”

„Черноморец - Бургас” доказа за пореден път, че срещу силните играе силно! С жарка воля и хладен разум „акулите” подчиниха на стадион „Лазур” хита на първенството „Левски” с 2:1 в мач от 3 - тия кръг на „А” група. Над 15 000 възторжени зрители приветстваха от препълнените трибуни успеха на домакините. Около 2 000 души в два от секторите обаче останаха смълчани, защото там бяха заели места феновете на „Левски”.

прочетено 3262 пъти
0
„Черноморец - Бургас” проведе селекционен турнир за децата, родени през 1999 г.

Турнирът се състоя днес сутринта на кампуса „Гнездо на акули” с участието на 4 отбора. Мачовете се играха на единия от двата естествени терена, а десетки родители осигуриха солидна зрителска аудитория край игрището.

прочетено 3452 пъти
0
„Черноморец-Поморие” надви „Лудогорец” с 1:0

Победата дойде след гол от дузпа на резервата Станимир Митев в 79-ата минута. Съдията Цветан Георгиев от София назначи наказателния удар за спъване в наказателното поле на най-активния на терена – лявото крило Георги Чакъров. Домакините останаха с човек по-малко на терена в края на първото полувреме, когато младежкият национал Пламен Димов получи втори жълт и респективно червен картон. Същата санкция беше приложена и спрямо Радослав Анев от гостите 8 минути преди края на мача. Малко след началото на второто полувреме токов удар спря част от осветлението на стадиона в Поморие и се наложи играта да бъде прекъсната за 8 минути. След 3-тия кръг „Черноморец-Поморие” продължава да оглавява класирането в Източна „Б” група заедно с „Черноморец” /Бч/. Двата отбора имат по 7 точки в актива си.