Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Юношите на „Черноморец-Бургас” задминаха „Видима”

16 Септември 2010, Четвъртък

„Черноморец - Бургас” изпревари „Видима-Раковски” в класирането на елитната юношеска група до 19 г. Това стана след победа с 3:1 в прекия двубой от 7-мия кръг на първенството. Мачът се игра на помощен терен на стадион „Черноморец”.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Трите мечки грабнаха титлата Национален шампион на Каменица ФЕНкупа 2010 ....

„Трите мечки” – Шумен станаха шампиони в осмото издание на Каменица Фенкупа 2010. Тази събота и неделя на стадион „Берое” - изкуствен терен, 24 отбора от цялата страна премериха сили в последните, решаващи мачове за титлата Национален шампион.

прочетено 4445 пъти
0
Бургас посреща 60 – та Международна колоездачна обиколка на България

Бургас посреща утре /14 септември/ участниците в 60 – та юбилейна Международна колоездачна обиколка на България. С това ще завърше IV – я етап от нея Казанлък – Бургас. Колоната от около 200 състезатели ще финишира пред сградата на Община Бургас около 17.30 часа.

прочетено 2930 пъти
0
„Черноморец-Поморие” оглави класирането след 2:1 над „Любимец”

Победата беше извоювана в 6-ия кръг от първенството на Източна „Б” група пред близо 500 зрители на кокетния стадион в курортното градче. Възпитаниците на старши треньора Петър Хубчев започнаха с пределна мотивация и имаха шанса да открият още в 6-ата минута. Младежкият национал Пламен Димов изведе Васил Калоянов сам срещу вратаря и таранът не сгреши. Само след 4 минути обаче Борислав Стойчев изравни след заучено изпълнение от корнер и неразбирателство в защитата на домакините. Малко преди почивката капитанът на поморийци Цветан Филипов направи фрапиращ пропуск. Поделено надмощие беляза втората част, но в последните десетина минути домакините притиснаха съперника си трайно в неговата половина. В 84-ата минута резервата Андрей Атанасов вкара първия си гол за своя тим и му донесе трите точки.

прочетено 2991 пъти
0
Балканско първенство по ветроходство

Днес /10 септември, петък/ от 16.00 часа в Яхт Клуб „Порт Бургас” ще бъдат обявени и наградени победителите на приключващото Балканско първенство по ветроходство. Веднага след това предстои официалното закриване на Балканиадата. Наградите ще бъдат връчени от заместник-областният управител Златина Дукова и председателят на Българската федерация по ветроходство Чавдар Александров.

прочетено 2810 пъти
0
Международно състезание по спортна табла Backgammon Turnier Black sea 2010

В периода 17- 19 септември 2010 г. в Гранд Хотел Поморие ще се проведе Международно състезание по спортна табла/ бекгемън Black Sea 2010. В турнира ще вземат участници и играчи от различни държави. Турнирът ще се проведе в уникалната игрална зала на Гранд Хотел Поморие- Спортен бар „Фазенда” оборудвана с професионални игрални маси за шах, покер и табла. Стартът на Основният турнир Masters е 17. септември от 14:30 ч. За участниците ще се грижи специално обучен екип.

прочетено 4247 пъти
1
Морски грации от 7 страни идват в Бургас - информация за турнир шо художествена гимнастика и предварителна програма

От 10 до 12 септември Бургас ще бъде домакин на I – ви Международен турнир по художествена гимнастика „Морски грации”. За пореден път това лято бургаските граждани ще могат да се насладят на грациозността, изяществото и уменията на младите таланти. В турнира ще вземат участие над 20 спортни клуба от Русия, Украйна, Израел, Казахстан, Турция, Нова Зеландия и България. Спортната проява ще се проведе в зала „Младост” в ж.к. „Славейков” като официалното откриване ще бъде на 11 септември от 13.00 часа.

прочетено 3261 пъти
0
„Черноморец-Бургас” победи „Черноморец-Поморие” с 2:1

Спарингът се игра на един от двата терена с естествена трева на кампуса „Гнездо на акули”. Бургаските „акули” бяха без мениджъра си Красимир Балъков, който днес участва в „Мача на легендите” в Хамбург /Гер/. Почивка получиха и някои от опитните титуляри като вратаря Паскал Борел, Йохен Зайц и Енис Хайри. Липсваше и повиканият при младежките национали Мартин Тошев. По същата причина от състава на поморийските „акули” отсъстваше Пламен Димов, а старши треньорът Петър Хубев не можа да използва още няколко футболисти с травми.

прочетено 3040 пъти
0
„Черноморец – Бургас” се подсили с трима футболисти

Две от трите нови попълнения, които подписаха договори с „Черноморец - Бургас” започнаха интензивна подготовка с отбора. Третият футболист ще се присъедини към подготовката след няколко дни. Вратарят Лазар Йовишич е роден на 18.01.1989 г. в Инджиха /Сърбия/. Висок е 202 см, тежи 93 кг. През 2007/2008 г. е играл в родината си за „Борац” /Чачак/, а от 2008 до 2010 г. облича екипа на „Насионал” /Мадейра, Португалия/.