В канцеларията на ПСФК „Черноморец - Бургас” се получи благодарствено писмо до президента на клуба Митко Събев от признателни родители. Тодорка и Петко Петкови са пожелали чрез председателят на съвета на директорите в „Черноморец” да изразят благодарността си към лекарския екип на бургаския тим, който оказа първа помощ на младеж, пострадал при тежък пътен инцидент на 29 октомври. Край Сливен тогава катастрофира синът на Петкови – Илиян.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Четвърта поредна победа за четата на Хубчев

Младите футболисти на „Черноморец – Поморие” се поздравиха с четвърта поредна победа в първенството на източна „Б” група. На стадион „Ивайло” във Велико Търново, където изтърпяваше наказанието си с лишаване от домакинство, четата на страши треньорът Петър Хубчев се наложи с 1:0 над „Волов” /Шн/. Единственият гол за ценните три точки падна две минути преди края, когато Цветан Филипов проби по левия фланг и центрира към Любомир Божинов, който порази мрежата от воле. С 15 точки в актива си, Поморийските „акули” вече се настаниха трайно в средата на класирането след 11-я кръг.

прочетено 2626 пъти
0
„Черноморец – Бургас” допусна първа загуба

След 8 победи и две загуби лидерът "Черноморец - Бургас" допусна първа загуба в шампионата на „А” група. В 11-ият кръг „акулите” отстъпиха с 0:2 в Перник срещу местния „Миньор”. Двубоят можеше да поеме и в друга посока, ако още в началото Карбони беше материализирал хубавия извеждащ пас на Светлин Симеонов, но той пропусна. Атанас Николов изведе Миньорци напред с глава в 26-та минута, а до почивката с шансове за изравняване се разминаха Чиликов и Симеонов.

прочетено 2641 пъти
0
Черноморец - Поморие елиминира Ботев - Криводол с гол в последната минута от дузпа

Отборът на Черноморец - Поморие” елиминира „Ботев” /Криводол/ в турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” след изстрадана победа с 1:0 с гол от дузпа в 120-ата минута. Мачът от първия кръг на надпреварата беше наблюдаван 200 зрители на стадионът в градчето на 20 км от Бургас. 90 минути не стигнаха на втородивизионните съперници да си отбележат гол и спорът беше разрешен в сетния миг. В последната минута на второто продължение от 15 минути Галин Димов беше повален в наказателното поле и Любомир Божинов стреля безпогрешно от бялата точка. След последния сигнал гостите се нахвърлиха върху главния съдия Христо Христов /СтЗ/, но охранителите и служебните лица го спасиха от саморазправа. Футболистите на „Ботев” пробваха да си излеят гнева и върху униформените пазители на реда, ала бяха озаптени навреме.

прочетено 4965 пъти
0
На 24 и 25 октомври Бургас ще е домакин на кръг от Националния шампионат по автомобилизъм

На 24 и 25 октомври Бургас ще е домакин на кръг от Националния шампионат по автомобилизъм На 24 и 25 октомври 2009 г. в град Бургас ще се проведе кръг от Националния шампионат по автомобилизъм. За място на трасето е избран път І-9 - Варна - Бургас - Малко Търново /ул. „Тодор Александров”- Бургас/.

прочетено 3106 пъти
1
Дубльорите на „Черноморец-Бургас” нанесоха разгром на лидера

За „акулите” в дублиращата група играят основно юноши, родени през 1992 и 1993 г., които за този двубой бяха подсилени с четирима по-опитни футболисти. В хода на играта на терена обаче остана само вратарят Владислав Стоянов, който „наследи” капитанската лента от Георги Чиликов. Другите двама „преотстъпени” в стартовата 11-орка бяха Георги Терзиев и Марин Петров.

прочетено 3316 пъти
0
„Черноморец – Бургас” подчини ЦСКА с 1:0

В среща от деветия кръг на първенството в елитната „А” юношеска група, отборът на „Черноморец – Бургас” подчини гостите от ЦСКА с 1:0. Единственият гол в мача на стадион „Лазур” реализира централният нападател Живко Петков, в 67-та минута.

прочетено 2450 пъти
0
„Черноморец – Бургас” тренира на колела след победата над Сливен с 1:0

Красимир Балъков отново реши да разнообрази денят за възстановяване в отбора, след победата над Сливен с 1:0. Футболистите извадиха велосипедите точно в десет сутринта и се отправиха към морската градина на Бургас, където в продължение на един час въртяха педалите по крайбрежната алея. Спортуващите в парка и минувачите спонтанно аплодираха „футболистите на колела”, не бяха редки и възгласите „Браво акули”!

прочетено 2920 пъти
0
Отзиви след победата на „Черноморец” в Сливен

Мениджърът Красимир Балъков: Винаги съм знаел, че Пламен Крумов е много добър футболист с голям опит. Доказа го с гола си за победата ни в Сливен. Пламен има още какво да даде на тима, защото играе с 60-70 процента от възможностите си, тъй като още не е в оптимален ритъм. За работата на момчетата е хубаво, че сме на първо място, но ние играем мач за мач. Вървим последователно по нашия път, въпреки многото контузени в състава. Печелим си точките, които ни трябват.

прочетено 2815 пъти
0
„Акулите” пак лидери поне за 24 часа

За пореден път „Черноморец-Бургас” оглави класирането на „А” група. Това се случи след победата на „акулите” в Сливен над едноименния отбор с 1:0 в първи мач от 9-ия кръг. Така четата на мениджъра Красимир Балъков събра актив от 23 точки и изпревари с 1 точка ЦСКА. „Червените” гостуват в събота на „Ботев” в Пловдив. В следващия, 10-и, кръг от първенството бургазлии са домакини на „Ботев” /Пд/. Двубоят е на 24 октомври /събота/ от 19 ч на стадион „Лазур”.