Най-новият резултат от Вашето търсене:
Бургас: Черноморец се надява да продължи успешната серия срещу ЦСКА

04 Март 2011, Петък

Черноморец излиза утре срещу ЦСКА с амбицията да превърне в традиция положителните резултати от мачовете срещу този съперник напоследък.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

„Черноморец – Бургас” тренира на колела след победата над Сливен с 1:0

Красимир Балъков отново реши да разнообрази денят за възстановяване в отбора, след победата над Сливен с 1:0. Футболистите извадиха велосипедите точно в десет сутринта и се отправиха към морската градина на Бургас, където в продължение на един час въртяха педалите по крайбрежната алея. Спортуващите в парка и минувачите спонтанно аплодираха „футболистите на колела”, не бяха редки и възгласите „Браво акули”!

прочетено 2920 пъти
Черноморец-Бургас извоюва точка с човек по-малко

„Черноморец-Бургас” завърши наравно 1:1 при гостуването си на „Берое” в първи мач от 3-тия кръг на „А” група. „Акулите” извоюваха точката, след като повече от час играха с човек по-малко. В 27-ата минута главният съдия Христо Ристосков показа директен червен картон на Траян Дянков, без да има основание. Нападателят на „Берое” Георги Андонов първо фаулира капитана на бургазлии, за да излезе пред него, а после се строполи артистично на терена. След излизането си Дянков предаде лентата на Николай Кръстев.

прочетено 3412 пъти
Гол-шедьовър за „Черноморец - Бургас” отново отличен като най-красив

Първият от двата гола на Мишел Платини при победата на „Черноморец-Бургас” над „Локомотив” /Пд/ с 2:1 отвя конкуренцията в спора кой е номер едно по красота във 2-рия кръг от първенството на „А” група. Ефектното попадение на бразилеца спечели убедително гласовете на футболните фенове в класацията на спортната Ринг ТВ. В 15-ата минута Гонзалес центрира отдясно, Фернандес чукна топката с глава, а Платини по магически начин я оплете в мрежата след феноменален удар с пета. Дори и отличният в този мач вратар на пловдивчани Акалски остана като препариран.

прочетено 2334 пъти
Ектор Гонзалес пред официалния сайт на Черноморец – Бургас

Ектор Гонзалес пред официалния сайт на Черноморец – Бургас Езикът на футбола е еднакъв за всички Венецуелецът с италиански паспорт Ектор Гонзалес беше привлечен в състава на Черноморец - Бургас в края на миналия сезон и изигра 3 мача с екипа на тима. Халфът блесна още в 1-вия кръг на новото първенство с изравнителния гол за победата над Черно море с 2:1. Попадението беше изключително ефектно – от ъгъла на наказателното поле с удар от въздуха по диагонала.

прочетено 3388 пъти
Мениджърът и няколко футболисти на „акулите” с приза най-добри на първия кръг

Петима футболисти на „акулите” са номинирани за най-добри в първия кръг, а мениджърът Красимир Балъков, печели приза за треньор на старта на първенството. Тази констатация се налага от публикациите в днешните спортни медии в България, които следят под лупа първенството на „А” групата ни.

прочетено 2585 пъти
Сезонът на „акулите” започна с победа в черноморското дерби

Сезонът на „акулите” започна с победа! В дербито на морските градове „Черноморец - Бургас” се наложи с 2:1 над варненци от „Черно море” в мач от 1-вия кръг на новото футболно първенство на „А” група. Над 3 000 зрители приветстваха победата на своите любимци на стадион „Лазур”.

прочетено 3167 пъти
Красимир Балъков ще представи официално Ектор Гонзалес на редовната си пресконференция в четвъртък

В четвъртък - 14 май от 13.00 часа на стадион „Лазур” мениджърът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков ще се срещне с представители на медиите на редовната си пресконференция. Основната тема в нея ще бъде предстоящият двубой със „Славия” София, който има пряко отношение към борбата за шестото място в класирането на „А” ПФГ.