Най-новият резултат от Вашето търсене:
Емисари на „Черноморец - Бургас” черпят опит от „кухнята” на „Щутгарт”

05 Януари 2010, Вторник

Директорът на футболната академия на „Черноморец - Бургас” Пламен Михов е останал възхитен от едноседмичния си престой в „Щутгарт”. По време на командировката в Германия, той беше придружаван от старши треньора на „Черноморец - Поморие” Петър Хубчев и заместник-директора на треньорската школа към БФС Юри Николов. Друга група от трима български специалисти, оглавявана от националния селекционер Станимир Стоилов, пък гостува за същия период на „Хофенхайм”.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Пламен Михов и Петър Хубчев командировани в „Щутгарт”

Координаторът на футболната академия на „Черноморец - Бургас” Пламен Михов и старши треньорът на „Черноморец - Поморие” Петър Хубчев са командировани от БФС на специализация в „Щутгарт”. В рамките на една седмица те ще имат непосредствен достъп до работата в немския клуб. Двамата ще следят с особено внимание как се води тренировъчния процес в представителния състав и формациите от детско-юношеската школа. Заедно с тях е и Юри Николов, който отговаря в БФС за треньорските квалификационни степени.

прочетено 2325 пъти
Халф на „Черноморец - Поморие” в гипс до средата на декември

Халфът на „Черноморец-Поморие” Христо Лемперов е в гипс заради счупена костица на глезена. Той ще остане така до средата на декември. Освен него мача от последния есенен кръг на Източна „Б” група срещу „Добруджа” в събота ще пропуснат невъзстановените Петър Колев, Жулиен Парушев и Пламен Димитров. Под въпрос е участието на Светослав Козаров.

прочетено 4063 пъти
Победен финал за „Черноморец – Поморие” в „Б” група

„Черноморец – Поморие” се поздрави победен финал в първия полусезон на източна „Б” група. В последният есенен кръг от първенството младите възпитаници на старши треньора Петър Хубчев се наложиха с 1:0 като домакини на Добруджа. Единственият гол вкара Венелин Филипов в 16-та минута. Поморийските „акули” доминираха тотално през целия мач, но истински сериал от пропуски ги лиши от по-изразителен успех.

прочетено 4115 пъти
Поморийските „акули” схрускаха за обяд лидера Поморийските „акули” схрускаха за обяд лидера

„Черноморец-Поморие” повали лидера в класирането на Източна „Б” група „Несебър” с 1:0 в мач от 13-ия кръг на първенството. Дербито между съседите се игра на стадион „Лазур” в Бургас по обяд заради прякото излъчване по Ринг БГ. Поморийските „акули” схрускаха водача с попадение на Цветан Филипов в 62-рата минута. Той засече центриране на брат си Венелин Филипов след бърза контраатака. От 41-вата минута несебърлии останаха на терена с човек по-малко. Главният съдия Георги Йорданов от Габрово показа директен червен картон за Атанас Рибарски, който събори откъсналия се сам Бранимир Костадинов.

прочетено 2463 пъти
„Черноморец - Поморие” губи в Русе след груби индивидуални грешки

„Черноморец - Поморие” загуби от „Дунав” в Русе с 0:2 в 12-ия кръг на първенството в Източната „Б” група. Гостите играха равностойно и дори поддържаха териториален превес в по-големи периоди от мача, но отстъпиха след груби индивидуални грешки.

прочетено 2396 пъти
Четвърта поредна победа за четата на Хубчев

Младите футболисти на „Черноморец – Поморие” се поздравиха с четвърта поредна победа в първенството на източна „Б” група. На стадион „Ивайло” във Велико Търново, където изтърпяваше наказанието си с лишаване от домакинство, четата на страши треньорът Петър Хубчев се наложи с 1:0 над „Волов” /Шн/. Единственият гол за ценните три точки падна две минути преди края, когато Цветан Филипов проби по левия фланг и центрира към Любомир Божинов, който порази мрежата от воле. С 15 точки в актива си, Поморийските „акули” вече се настаниха трайно в средата на класирането след 11-я кръг.

прочетено 2614 пъти
Четата на Хубчев се изправя срещу „Ботев” /Криводол/ за купата

Жребият за 1-вия кръг от турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” отреди „Черноморец-Поморие” да има за съперник отбора на „Ботев” /Криводол/. По регламент се играе в една среща на директна елиминация. При равенство в редовното време следват две продължения по 15 минути и евентуално дузпи. Късметът за домакинството на 1/16-финала се падна на поморийските „акули”. Двубоят ще бъде на 21 октомври от 15 ч.

прочетено 2150 пъти
В „Черноморец-Поморие” се готвят за битка

Младите футболисти на „Черноморец - Поморие” се готвят за битка срещу „Спартак” /Вн/. Мачът от 9-ия кръг на първенството в Източна „Б” група ще се играе на 17 октомври /събота/ от 16 ч на „Лазур”. Билетите за вход ще струват по 2 лв. Бургаският стадион е избран за домакинството заради уникалната компютърна система за анализи, с която разполага.

прочетено 2871 пъти
„Черноморец-Поморие” повали съседите от „Несебър” с 3:1

Напук на временното класиране в Източна „Б” група, отборът на „Черноморец-Поморие”, който е в долната половина на таблицата повали челника „Несебър” с 3:1 в контрола на стадион „Лазур”. Старши треньорът на победителите Петър Хубчев и колегата му Валери Дамянов дадоха шанс за изява на футболисти, които по-рядко участват в мачовете за първенство.