Стартира набирането на лични асистенти за хора с увреждания

В продължение на 14 месеца проектът ще бъде изпълняван от служители на дирекция „Социални дейности и трудова заетост”, дирекция „Бюджет и финанси” и други експерти от общинска администрация. Той се реализира на три етапа.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Черноморец-Поморие слезе на трето място след загубата в Силистра

„Черноморец-Поморие” загуби гостуването си на „Доростол” с 0:2 в 12-ия кръг от първенството на Източна „Б” група. Домакините вкараха и двата си гола до почивката, като първият беше отбелязан от дузпа. През второто полувреме гостите играха по-активно, но не успяха да оползотворят нито едно от създадените положения.

прочетено 3499 пъти
Черноморец-Поморие остана начело

„Черноморец-Поморие” падна в Добрич с 1:2, но остана начело в Източна „Б” група и след 11-ия кръг. Домакините от „Добруджа” откриха чрез Венцислав Желев още в 13-ата минута, но малко след почивката Васил Калоянов изравни.

прочетено 2461 пъти
„Черноморец-Бургас” направи нулево реми в Монтана

„Черноморец-Бургас” направи нулево равенство при гостуването си на „Монтана” в 9-ия кръг от шампионата. През първото полувреме Мартин Тошев пропусна отблизо за „акулите”, а Атанас Чипилов репликира с удар в дясната греда, след който Мирослав Иванов стреля с глава право в ръцета на вратаря Паскал Борел.

прочетено 2888 пъти
С кръг от Ендуро шампионата "Несебър Мото" върнаха трасето в Порой в календара на БФМ

Пети кръг от Републиканския шампионат по Ендуро се проведе този уикенд в Порой. Организаторите от несебърския мото клуб се справиха успешно с първото си домакинство на кръг от републиканския Ендуро шампионат. Легендарният полигон в село Порой се оживи, след като цели 6 години трасето пустееше, а над 7 000 човека станаха свидетели на спираща дъха надпревара.

прочетено 4489 пъти
„Черноморец-Бургас” повали „Славия” в пряк двубой за челните места

„Черноморец - Бургас” се поздрави с изключително ценна победа в пряк двубой с конкурент за челните места в класирането. С перфектна тактика на мениджъра Красимир Балъков и пълно себераздаване на всички футболисти на „Лазур” с 2:1 беше повален отборът на „Славия”. Последният мач от 8-мия кръг на шампионата в „А” група се игра пред точно 9 513 зрители. Броят им беше отчетен от електронните пропускателни устройства на стадиона.

прочетено 2622 пъти
„Черноморец-Поморие” изтръгна победа над „Брестник” с воля и несломим дух

Воля и несломим дух помогнаха на младите футболисти от „Черноморец-Поморие” да изтръгнат победа с 1:0 над гостите от „Брестник”. Единствения гол в мача от 8-мия кръг на първенството в източна „Б” група вкара Васил Калоянов от дузпа в 80-ата минута. Таранът влезе като резерва три минути по-рано. Самият той проби и беше фаулиран за наказателния удар, но в 85-ата минута получи тежка контузия и напусна принудително.

прочетено 2443 пъти
Юношите на „Черноморец-Бургас” задминаха „Видима”

„Черноморец - Бургас” изпревари „Видима-Раковски” в класирането на елитната юношеска група до 19 г. Това стана след победа с 3:1 в прекия двубой от 7-мия кръг на първенството. Мачът се игра на помощен терен на стадион „Черноморец”.

прочетено 2484 пъти
„Черноморец-Поморие” оглави класирането след 2:1 над „Любимец”

Победата беше извоювана в 6-ия кръг от първенството на Източна „Б” група пред близо 500 зрители на кокетния стадион в курортното градче. Възпитаниците на старши треньора Петър Хубчев започнаха с пределна мотивация и имаха шанса да открият още в 6-ата минута. Младежкият национал Пламен Димов изведе Васил Калоянов сам срещу вратаря и таранът не сгреши. Само след 4 минути обаче Борислав Стойчев изравни след заучено изпълнение от корнер и неразбирателство в защитата на домакините. Малко преди почивката капитанът на поморийци Цветан Филипов направи фрапиращ пропуск. Поделено надмощие беляза втората част, но в последните десетина минути домакините притиснаха съперника си трайно в неговата половина. В 84-ата минута резервата Андрей Атанасов вкара първия си гол за своя тим и му донесе трите точки.

прочетено 3025 пъти
Черноморец-Бургас лидер след победа над Видима-Раковски

„Черноморец - Бургас” оглави класирането на „А” група, след като се наложи у дома над „Видима - Раковски” с 1:0 в мач от 4-тия кръг. След третата си поредна победа възпитаниците на мениджъра Красимир Балъков застанаха на върха с актив от 10 точки преди оставащите мачове от кръга. Загубата на стадион „Лазур” пък беше първа за новака от Севлиево в елита.