Най-новият резултат от Вашето търсене:
Черноморец-Бургас лидер след победа над Видима-Раковски

22 Август 2010, Неделя

„Черноморец - Бургас” оглави класирането на „А” група, след като се наложи у дома над „Видима - Раковски” с 1:0 в мач от 4-тия кръг. След третата си поредна победа възпитаниците на мениджъра Красимир Балъков застанаха на върха с актив от 10 точки преди оставащите мачове от кръга. Загубата на стадион „Лазур” пък беше първа за новака от Севлиево в елита.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Характерни престъпления през последните дни

прочетено 2373 пъти
Победа на волята и разума за „Черноморец-Бургас” срещу „Левски”

„Черноморец - Бургас” доказа за пореден път, че срещу силните играе силно! С жарка воля и хладен разум „акулите” подчиниха на стадион „Лазур” хита на първенството „Левски” с 2:1 в мач от 3 - тия кръг на „А” група. Над 15 000 възторжени зрители приветстваха от препълнените трибуни успеха на домакините. Около 2 000 души в два от секторите обаче останаха смълчани, защото там бяха заели места феновете на „Левски”.

прочетено 3298 пъти
„Черноморец-Поморие” надви „Лудогорец” с 1:0

Победата дойде след гол от дузпа на резервата Станимир Митев в 79-ата минута. Съдията Цветан Георгиев от София назначи наказателния удар за спъване в наказателното поле на най-активния на терена – лявото крило Георги Чакъров. Домакините останаха с човек по-малко на терена в края на първото полувреме, когато младежкият национал Пламен Димов получи втори жълт и респективно червен картон. Същата санкция беше приложена и спрямо Радослав Анев от гостите 8 минути преди края на мача. Малко след началото на второто полувреме токов удар спря част от осветлението на стадиона в Поморие и се наложи играта да бъде прекъсната за 8 минути. След 3-тия кръг „Черноморец-Поморие” продължава да оглавява класирането в Източна „Б” група заедно с „Черноморец” /Бч/. Двата отбора имат по 7 точки в актива си.

прочетено 2798 пъти
Черноморец повали ЦСКА в голов екшън

В истински голов екшън Черноморец повали ЦСКА с 4:3 на старта на първенството в елитната юношеска група до 17 години. Развоят на мача, който се игра на стадион „Черноморец” не беше за хора със слаби сърца. Въпреки изтощителната жега и двата отбора положиха максимални усилия в сблъсъка.

прочетено 2566 пъти
„Черноморец - Бургас” претърпя загуба на старта в елитната юношеска група до 19 г.

Възпитаниците на треньорския тандем Владо Стоянов-Мирослав Кралев отстъпиха при гостуването си на „Добруджа” с 1:2. След равностойно първо полувреме домакините откриха в 53-ата минута чрез Филип Филчев, който матира вратаря Ник Дашев от пряк свободен удар. Младите „акули” се втурнаха да изравняват, но бяха наказани отново от Филчев, който удвои след бърза контраатака в 73-ата минута. Веднага след изпълнението на център за подновяване на играта бургаските юноши успяха да върнат едно попадение. Централният нападател Живко Петков се разписа с глава. В минутите до края черноморци упражниха натиск и създадоха няколко удобни положения за изравняване, но ги пропуснаха.

прочетено 3773 пъти
Дуду отново носи победа на Тюн

Бразилският централен нападател на „Черноморец – Бургас” – Дуду отново се оказа печелившият коз за швейцарците от Тюн. На официалния терен на стадион Емир хан в Анталия, снажният таран отбеляза единственото попадение за своя тим, който победи лидера в първенството на Австрия „Рапид” Виена с 1:0.

прочетено 2547 пъти
Стефан Илчев пя и готви в новия ресторант „Виктория”

В полите на Витоша бе открит седмия ресторант Victoria с истинска музикална фиеста. Стефан Илчев и компания повдигнаха градуса на настроението и успяха да доведат дори музикалната легенда Митко Щерев на празничното събитие. В паузата певецът изпече на барбекю един перфектен Т-бон стек . Уникалната кулинарна наслада

прочетено 3854 пъти
Издателство Сиела Ви представя сборника с разкази „Разходка през стените” от П. Г. Кънев

Пейчо Кънев е поет и писател роден през 1980 г. в България. През последните няколко години живее в САЩ. Досега стихотворенията и разказите му са отпечатани в повече от двеста литературни издания, главно в Северна Америка и Европа. През май 2009 г. издателство Please Press отпечата в САЩ дебютната му стихосбирка, носеща името “r”. Включен е в антологията за американска поезия на издателство Wilderness House Press и в антологията на лондонското издателство Vagabondage Press: “Crazy Days –an expression of depression”. В началото на 2009 г. Асоциацията на литературните издания в САЩ го номинира за престижната награда Pushcart Prize. В момента подготвя вторият си сборник с поезия, който ще излезе от печат в САЩ през лятото на 2010 г. Сборникът с разкази “Разходка през стените” е дебютната му книга с проза на български.

прочетено 2899 пъти
Защитата на “Черноморец – Бургас” изневери срещу “Славия”

Стабилната от началото на сезона защита на „Черноморец – Бургас” изневери срещу „Славия” при загубата в София с 2:3 в 13-я кръг от първенството на „А” група. Гостите допуснаха поредица от елементарни грешки в тила си. Остро се усети липсата на наказания Траян Дянков и невъзтановения Орлин Старокин. Загубата в столицата беше трета поредна за „акулите’ в шампионата, но те запазват третото си място в класирането.