Най-новият резултат от Вашето търсене:
Черноморец-Бургас спечели визитата си на „Берое” при юношите до 19 г.

26 Октомври 2010, Вторник

„Черноморец - Бургас” спечели визитата си на „Берое” с 1:0 в мач от 12-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Единствения гол за гостите реализира националът Живко Петков в средата на второто полувреме от пряк свободен удар. Победата е шеста от началото на сезона за младите „акули”, които са шести във временното класиране с актив от 21 точки.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Oще двадесет и една птици загинали от токов удар

Телата на още двадесет и една птици загинали от токов удар намериха орнитолози в района на езерата Атанасовско и Вая птици загинали от токов удар намериха екип от орнитолози на Българско дружество за защита на птиците (БДЗП) в района на езерата Вая и Атанасовско.

прочетено 3262 пъти
„Черноморец-Бургас” направи нулево реми в Монтана

„Черноморец-Бургас” направи нулево равенство при гостуването си на „Монтана” в 9-ия кръг от шампионата. През първото полувреме Мартин Тошев пропусна отблизо за „акулите”, а Атанас Чипилов репликира с удар в дясната греда, след който Мирослав Иванов стреля с глава право в ръцета на вратаря Паскал Борел.

прочетено 2930 пъти
След две години страната ни трябва да получава повече пари на единица площ от държави като Португалия, Испания и Чехия

Мария Неделчева: След две години страната ни трябва да получава повече пари на единица площ от държави като Португалия, Испания и Чехия. Това заяви евродепутатът от ГЕРБ Мария Неделчева по време на земеделски семинар във Враца, в който се включиха водещи експерти от Министерството на земеделието и храните, Националната служба за съвети в земеделието и Държавен фонд „Земеделие”.

прочетено 3389 пъти
„Черноморец-Бургас” повали „Славия” в пряк двубой за челните места

„Черноморец - Бургас” се поздрави с изключително ценна победа в пряк двубой с конкурент за челните места в класирането. С перфектна тактика на мениджъра Красимир Балъков и пълно себераздаване на всички футболисти на „Лазур” с 2:1 беше повален отборът на „Славия”. Последният мач от 8-мия кръг на шампионата в „А” група се игра пред точно 9 513 зрители. Броят им беше отчетен от електронните пропускателни устройства на стадиона.

прочетено 2650 пъти
„Черноморец-Поморие” изтръгна победа над „Брестник” с воля и несломим дух

Воля и несломим дух помогнаха на младите футболисти от „Черноморец-Поморие” да изтръгнат победа с 1:0 над гостите от „Брестник”. Единствения гол в мача от 8-мия кръг на първенството в източна „Б” група вкара Васил Калоянов от дузпа в 80-ата минута. Таранът влезе като резерва три минути по-рано. Самият той проби и беше фаулиран за наказателния удар, но в 85-ата минута получи тежка контузия и напусна принудително.

прочетено 2489 пъти
Юношите на „Черноморец-Бургас” задминаха „Видима”

„Черноморец - Бургас” изпревари „Видима-Раковски” в класирането на елитната юношеска група до 19 г. Това стана след победа с 3:1 в прекия двубой от 7-мия кръг на първенството. Мачът се игра на помощен терен на стадион „Черноморец”.

прочетено 2526 пъти
Експерти от БДЗП намериха загинали от токов удар птици в района на Бургаските езера

Двадесет и една птици загинали от токов удар в района на Бургаските езера намериха експерти от Българско дружество за защита на птиците (БДЗП). Най-много са откритите тела на бели щъркели – 18 на брой, намерили смъртта си след сблъсък с електропреносната мрежа, разположена в близост до Атанасовското езеро. Благодарение на съдействието на Регионалната инспекция по опазване на околната среда и водите – Бургас (РИОСВ), труповете на птиците бяха извозени за изгаряне в екарисаж.

прочетено 3206 пъти
Черноморец-Бургас и Сливен направиха нулево реми

В последен мач от 6-ия кръг на първенството в „А” група „Черноморец-Бургас” и „Сливен” завършиха наравно – 0:0. „Акулите” изиграха домакинството си на стадион „Хаджи Димитър” в града на 100-те войводи, тъй като на „Лазур” в Бургас тече рехабилитация на тревното покритие.

прочетено 2597 пъти
„Черноморец - Бургас” разгроми „Пирин” при юношите до 19 г.

„Черноморец - Бургас” разгроми „Пирин” /Блгр/ с 5:2 в мач от 4-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Крум Стоянов откри от дузпа за игра с ръка на защитник в наказателното поле, но гостите успяха да изравнят. Все пак до почивката Живко Петков отново изведе младите „акули” напред. През второто полувреме домакините наложиха тотален превес, като и силният източен вятър им помагаше. Йордан Йорданов покачи на 3:1 с добавка след удар с глава на Николай Кралев. „Пирин” успя да намали, но Живко Петков ликвидира интригата с два красиви гола от преки свободни удари, отбелязвайки хеттрик и оформяйки крайното - 5:2 за „акулите”.