Най-новият резултат от Вашето търсене:
Край на почивката за футболистите на Черноморец

25 Ноември 2010, Четвъртък

След победата за купата на страната над Вихрен с 5:0, мениджърът Красимир Балъков даде дълга ваканция на своите играчи.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Три дни почивка за футболистите ни след победата над Вихрен за Купата

Мениджърът на „акулите” Красимир Балъков даде три дни почивка на своите футболисти след победата над „Вихрен” за Купата. Удовлетворен от играта и старанието, което вложиха всички в мача, той реши да даде заслужен отдих на своите възпитаници преди последните два мача до края на годината.

прочетено 3002 пъти
Черноморец-Бургас спечели визитата си на „Берое” при юношите до 19 г.

„Черноморец - Бургас” спечели визитата си на „Берое” с 1:0 в мач от 12-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Единствения гол за гостите реализира националът Живко Петков в средата на второто полувреме от пряк свободен удар. Победата е шеста от началото на сезона за младите „акули”, които са шести във временното класиране с актив от 21 точки.

прочетено 3418 пъти
Форфелдер: Балъков е най-добрият играч, който „Щутгарт” някога е ималФорфелдер: Балъков е най-добрият играч, който „Щутгарт” някога е имал

„Ако още веднъж следвам, бих се заинтересувал от факултета по обществени науки във вашия университет”, пошегува се в благодарствената си реч Форфелдер, възпитаник на прочутия университет Хайделберг, който е най-старият в Германия. „Балъков е най-добрият играч, който „Щутгарт” някога е имал”, обърна се високият гост към присъстващия на церемонията мениджър на „Черноморец - Бургас”. Събитието уважиха областният управител Константин Гребенаров, кметът Димитър Николов, председателят на общинския съвет Снежина Маджарова, вицепрезидентът на БФС Михаил Касабов, председателят на Съвета на директорите на ПСФК „Черноморец - Бургас” Митко Събев, членът на ръководния орган на футболния клуб Душан Буковац, много преподаватели и студенти, служители на ПСФК “Черноморец – Бургас”.

прочетено 3519 пъти
Конкуренцията ме прави оптимист

Ето какво каза мениджърът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков след победата над „Локомотив” /Сф/: „Ранният гол стъписа цялата ни концепция и начин на игра, но футболистите заслужават похвали, че намериха себе си и завършиха по най-добрия начин полувремето, без да предприемат рискове. През второто полувреме променихме схемата на игра с пускането на още един нападател до Муса Койта. Сполучихме с двама в атака, които да играят добре с глава и да гардират топката. Успяхме да изравним след статично положение, а след това вече владеехме инициативата. Като треньор съм много доволен от резултата.

прочетено 3260 пъти
Акулите с първа тренировка за седмицата

Футболистите на Красимир Балъков започнаха подготовка за предстоящия двубой с „Локомотив” София. Те тренираха в отлично настроение на един от терените на кампуса „Гнездо на акули”.

прочетено 2713 пъти
И Красимир Балъков като Бойко Борисов

Мениджърът на „Черноморец – Бургас” Красимир Балъков ще даде редовната си пресконференция преди кръга в „А” група в четвъртък – 14 октомври от 13.00 часа в конферентната зала на стадион „Лазур”.

прочетено 2864 пъти
Ценна победа с хубава игра за юноши на „акулите”

„Черноморец-Бургас” се поздрави с ценна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 г. На своя стадион младите „акули” се наложиха над „Векта” /Пд/ с 3:1 в пряк сблъсък от 9-ия кръг между конкуренти за челните места. Резултатът зарадва треньора Антон Спасов, но по-голямо задоволство му достави добрата игра на неговите възпитаници.

прочетено 3035 пъти
„Черноморец-Бургас” направи нулево реми в Монтана

„Черноморец-Бургас” направи нулево равенство при гостуването си на „Монтана” в 9-ия кръг от шампионата. През първото полувреме Мартин Тошев пропусна отблизо за „акулите”, а Атанас Чипилов репликира с удар в дясната греда, след който Мирослав Иванов стреля с глава право в ръцета на вратаря Паскал Борел.

прочетено 2936 пъти
„Черноморец-Бургас” повали „Славия” в пряк двубой за челните места

„Черноморец - Бургас” се поздрави с изключително ценна победа в пряк двубой с конкурент за челните места в класирането. С перфектна тактика на мениджъра Красимир Балъков и пълно себераздаване на всички футболисти на „Лазур” с 2:1 беше повален отборът на „Славия”. Последният мач от 8-мия кръг на шампионата в „А” група се игра пред точно 9 513 зрители. Броят им беше отчетен от електронните пропускателни устройства на стадиона.